همشهری آنلاین: باشگاه دانش‌پژوهان جوان، شرایط داوطلبین، زمان، نحوه ثبت‌نام و تاریخ برگزاری آزمون المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه رسمی وزارت آموزش و پرورش، ثبت‌نام سال جاری در آزمون المپیادهای علمی کشور که هر ساله با همکاری ادارات آموزش وپرورش استان‌ها برگزار می‌شود به صورت اینترنتی است.

همچنین دانش‌آموزان پایه‌های اول تا سوم دبیرستان در صورت دارا بودن شرایط می‌توانند از شنبه 21 دی ماه 92 تا پایان وقت اداری شنبه 5 بهمن ماه با مراجعه به سامانه نام‌نویسی الکترونیک دانش‌آموزان به نشانیwww.sanaad.medu.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بر طبق این گزارش، مدیران مدارس نیز با مراجعه به همین پایگاه اطلاع‌رسانی امکان ثبت‌نام گروهی دانش‌آموزان و اطلاع از آخرین آمار ثبت‌نام‌کنندگان واحد آموزشی خود را دارند.

گفتنی است ثبت‌نام دانش‌آموزان به هر دو صورت انفرادی و گروهی تنها پس از تایید اطلاعات ثبت شده در سیستم توسط مدیر واحد آموزشی نهایی خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از مفاد بخشنامه ارسالی به پایگاه اطلاع رسانی باشگاه به نشانی www.ysc.ac.ir مراجعه کنند.

کد خبر 245517

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار