همشهری آنلاین: نهاد ریاست جمهوری در دولت دهم، گفت: اولین جایی که در دانشگاه احمدی نژاد از آن بهره برداری صورت بگیرد مجتمع پزشکی است

به گزارش سایت خبری نامه، وحید شاکری مدیرکل رسانه‌ای نهاد ریاست جمهوری در دولت دهم، با اشاره به آماده شدن دانشگاه احمدی نژاد گفت: رئیس جمهور پیشین ایران احکامی را برای اعضای دانشگاه صادر کرده است.

وی ادامه داد: شمس الدین حسینی، شمس اردکانی، بقایی و بهروز مرادی به ترتیب به عنوان رئیس مجتمع اقتصادی، رئیس مجتمع پزشکی، مدیر اجرایی و پشتیبانی و منابع انسانی منصوب شده‌اند.

سرپرست سابق شبکه ایران تصریح کرد: اولین حکم از سوی احمدی نژاد  برای مجتمع پزشکی خورده است و به نظر می‌رسید اولین جایی که از بهره برداری صورت بگیرد مجتمع پزشکی است.

 شاکری با اشاره به کمک‌های مالی مردم به دانشگاه رئیس جمهور پیشین ایران گفت: بنده دو هفته پیش خبر داشتم که 600 میلیون از سوی مردم به حساب دانشگاه ریخته شده است. مردم از 100 هزارتومان تا 2 هزارتومان به دانشگاه احمدی نژاد کمک کرده‌اند.

گفتنی است که رئیس دولت دهم در روزهای پایانی دولت خود از تمایل برای ایجاد دانشگاه بین المللی خبر داده بود.

به گزارش همشهری آنلاین؛ رئیس جمهور در آخرین مصاحبه تلویزیونی خود در برنامه زنده ضمن اعلام خبر تأسیس دانشگاهی بین المللی با اعلام شماره حسابی از مردم خواست تا او را در جهت پیشبرد فعالیت‎های این دانشگاه یاری کنند.

پس از گذشت چند روز از صحبت‌های رئیس جمهور در تاریخ17 مرداد تاسیس دانشگاه ایرانیان از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد موافقت قرار گرفت و روزنامه رسمی کشور نیز این مصوبه شورا را تایید کردند تا رئیس دولت دهم نشان دهد عزمش برای ایجاد دانشگاه ایرانیان و گردهم آوردن همراهانش در این دانشگاه جدی است.

در این میان برخی از نمایندگان مجلس همچون عوض حیدپور زبان به اعتراض گشوده و با بیان این نکته که راه‌اندازی دانشگاه در تهران غیرقانونی است و شورای عالی انقلاب فرهنگی که رئیس‌جمهور سابق ریاست آن را بر عهده داشته حق نداشته مصوبه‌ای درباره تاسیس دانشگاه داشته باشد از رئیس دولت یازدهم خواست تا مصوبه ایجاد دانشگاه برای رئیس دولت دهم را باطل کند.

کد خبر 228307

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار