همشهری آنلاین: عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از تحلیل های متفاوت گروه ها و جناح های سیاسی درباره تعریف اعتدال و اعتدال گرایی، از آنها خواست به رئیس جمهور منتخب فرصت بدهند تا خود او به دور از فشارهای سیاسی شعارهایش را تبیین کرده و به اجرا بگذارد.

مهر نوشت: حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی دوشنبه شب در مراسم افطاری اعضای جامعه الرضا با تاکید بر این که هر فردی که فکر و ایده‌ای دارد خود بهتر وکاملتر از دیگران می‌تواند ایده‌اش را بیان و اجرا کند، اظهار کرد: گروه‌های سیاسی باید فرصت بدهند تا آقای روحانی نظرات و دیدگاه‌های خود را درباره اعتدال گرایی مطرح و پیاده کند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی افزود: برخی گروه‌ها و جریان‌هایی که امروز سعی می‌کنند قرائت‌های خود را از اعتدال بیان کنند نباید با تفسیرهای خود و فشارهایی که می آورند این شعار را به انحراف بکشانند.

طباطبایی که چندی پیش به نمایندگی از جامعه وعاظ کشور در نشست رئیس جمهور منتخب با روحانیون سخنرانی کرده بود، با قدردانی از زحمات دولت‌های نهم و دهم تصریح کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب از خدمات دولت آقای احمدی نژاد قدردانی کردند ما نیز خدمات این دولت را ارج می‌نهیم و از همه مدیران می‌خواهیم که برای موفقیت دولت آقای روحانی هر کمکی که می توانند انجام دهند دریغ نکنند.

این معلم اخلاق در بخش دیگری از سخنانش به بیان آثار و برکات دعای مجیر پرداخت و گفت: در ایام البیض ماه رمضان یعنی شب های 13، 14 و 15 رمضان قرائت این دعا توصیه شده و آثار و برکات فراوانی در زندگی دنیوی و اخروی انسان دارد.

وی در توضیح عبارت مجیر خاطر نشان کرد: مجیر به معنای پناه خواستن از خداوند در برابر گناهان است و ائمه معصومین بهترین افراد و مطمئن ترین مسیر برای این پناهندگی هستند.

کد خبر 224305

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار