همشهری آنلاین: محمود احمدی‌نژاد خود را آماده می‌کند تا با دوستان هم دانشکده‌ای خود دیداری دوباره داشته باشد، دوستانی که البته تعدادی از آنها طی هشت سال گذشته با او در بدنه اجرایی کشور همگام بودند.

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، اتاق 397 دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران، اتاق دکتر محمود احمدی‌نژاد عضو هیئت علمی گروه حمل و نقل این دانشکده است. احمدی‌نژاد هنگام بازگشت به دانشگاه علم و صنعت و تمرکز دوباره بر امر تدریس و دانشگاه، چندان هم تنها نیست چون چند همکار هم طبقه‌ای خود در طبقه سوم دانشکده مهندسی عمران را طی هشت سال گذشته همراه خود به دولت یا بنده اجرایی کشور برده بود که اکنون با پایان یافتن دولت دهم، آنها نیز به احتمال زیاد بر درس و دانشگاه متمرکز خواهند شد.

عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر سابق کار، رفاه و تامین اجتماعی که قبل از اسفندیار رحیم مشایی بر صندلی رئیبس دفتر رئیس جمهور نشسته بود از هم گروهی‌های احمدی‌نژاد است. شیخ‌الاسلامی عضو هیئت علمی گروه حمل و نقل دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران با مرتبه علمی استادیاری است.

حسن زیاری عضو هیئت علمی گروه راه و ترابری دانشکده مهندسی عمران که در دو دولت محمود احمدی‌نژاد مدتی عهده‌دار معاونت وزارت راه بود و بعد از آن در جایگاه ریاست دانشگاه پیام نور نشست نیز دیگر هم طبقه‌ای محمود احمدی‌نژاد در دانشکده مهندسی عمران است.

حمیدرضا رازقی عضو هیئت علمی گروه خاک دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت و شهریار افندی‌زاده هم‌گروهی احمدی‌نژاد که هر دو در سطح معاونت وزیر در دولت احمدی‌نژاد فعالیت می‌کردند نیز از دیگر هم طبقه‌ای‌های احمدی‌نژاد هستند که هنگام بازگشت رئیس جمهور ایران به دانشگاهش، او را تنها نمی‌گذارند.

البته که حمید بهبهانی استاد تمام گروه راه و ترابری دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران، از وزرای بدشانس کابینه احمدی‌نژاد بوده و با استیضاح نمایندگان مجلس، از وزارت راه و ترابری خلع شد اما او هم که در یک طبقه پایین‌تر از احمدی‌نژاد برای خود دفتری دارد، هنگام بازگشت شاگرد سابق و رئیس سابق خود از او استقبالی ویژه خواهد کرد.

صفحه مشخصات دکتر محمود احمدی نژاد در پایگاه رسمی دانشگاه علم و صنعت ایران

پایگاه رسمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران هر چند که شماره اتاق محمود احمدی‌نژاد را 397 و شماره داخلی او را 3105 اعلام کرده است اما بر اساس آخرین لیست شماره داخلی این دانشکده که در 21 خرداد ماه 1392 به روز شده است شماره داخلی 3105 فعلا به محل آزمایشگاه ترافیک اختصاص داده شده است، تا زمان بازگشت احمدی‌نژاد به اتاق 397، دوباره فکری برای شماره داخلی دانشیار خود کند.

پست الکترونیکی محمود احمدی‌نژاد در دانشگاه علم و صنعت ایران Ahmady@iust.ac.ir است و بر اساس اطلاعات مندرج در پایگاه رسمی دانشکده مهندسی عمران، نشانی محل کار او عبارت است از "دانشکده مهندسی عمران، طبقه سوم - اطاق 397"

دکتر محمود احمدی‌نژاد هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه علم و صنعت ایران سپری کرده است. احمدی‌نژاد در سال 1365 موفق به اخذ مدرک کارشناسی و در سال 1367 موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شده است و در سال 1376 همزمان با اینکه سید محمد خاتمی رئیس جمهور شده او هم دکتر شده است.

احمدی نژاد بر اساس‌آنچه برخی منابع خبری منتشر کرده‌اند تاکید کرده است که پس از پایان دولت دهم، در سیاست باقی خواهد ماند.

کد خبر 221780

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار