دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۵:۰۷
۰ نفر

همشهری آنلاین: توماس شاف، سرمربی وردر برمن پس از ۱۴ سال همکاری سکان هدایت این تیم را از دست داده است. البته این جدایی بیشتر خواست مسئولین برمن بوده تا تمایل توماس شاف که در گذشته خود بازیکن برمن بوده است.

T.Schaaf

در آستانه پایان فصل جاری بوندس‌لیگا تیم وردر برمن به همکاری خود با چهره‌ای پایان داد که نام او سخت با این تیم پیوند خورده و عجین شده است: توماس شاف.

او که خود سال‌های زیادی (۱۹۹۵ - ۱۹۷۸) در باشگاه وردربرمن توپ می‌زده، در طی ۱۴ سال گذشته فراز و نشیب‌های زیادی را به عنوان سرمربی این تیم تجربه کرده است.

تیم برمن در فصل جاری دور از انتظار ظاهر شد و یک هفته مانده به پایان فصل توانست از خطر سقوط به لیگ دسته دوم نجات یابد. به نظر می‌رسد که مسئولین برمن با توجه به این روند ترجیح داده‌اند که سکان هدایت تیم را در فصل آتی به چهره‌ای تازه‌نفس بسپارند.

اگر چه در اطلاعیه باشگاه در ارتباط با پایان این همکاری آمده که طرفین پس از گفت‌وگویی سازنده این تصمیم را به طور مشترک گرفته‌اند، اما خودداری توماس شاف از همراهی تیم در هفته پایانی بوند‌س‌لیگا نشان می‌دهد که او قصد رفتن نداشته، بلکه در نهایت تسلیم خواست مسئولین باشگاه شده است.

به گزارش دویچه‌وله،‌ توماس شاف با وردربرمن هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان سرمربی توانست قهرمان و نایب‌قهرمان بوندس‌لیگا شود. کسب قهرمانی جام جامداران اروپا در سال ۱۹۹۲ به همراه برمن نیز در کارنامه او به عنوان بازیکن برمن ثبت شده است. شاف همچنین سه بار توانست به عنوان سرمربی برمن به قهرمانی جام حذفی آلمان دست یابد.

 

کد خبر 215012
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار