همشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری از ساعت 20 امروز،24 فروردین خبر داد.

ایسنا نوشت: دکتر حسین توکلی با اشاره به انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری از ساعت 20 امشب از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، گفت: نتایج اولیه آزمون از روز دوشنبه، 26 فروردین ماه به صورت کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

وی افزود: هر یک از داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان و با وارد کردن شماره داوطلبی و مشخصات شناسنامه‌ای چون نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد ضمن مشاهده، از کارنامه خود پرینت دریافت کنند.

توکلی با اشاره به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، گفت: این دسته از داوطلبان باید با دریافت دفترچه راهنما و مطالعه دقیق آن از روز پنجشنبه (29 فروردین ماه) تا روز یکشنبه (اول اردیبهشت ماه) 50 کد رشته محل را از میان کد رشته محل‌های تحصیلی، انتخاب و آنها را به ترتیب اولویت علاقه، در فرم انتخاب رشته درج کنند.

بر اساس این گزارش آزمون دکتری 92 با شرکت 176 هزار و 185 داوطلب در ۹ گروه آموزشی و ۲۸۶ کد رشته امتحانی در دو نوبت روز جمعه ۱۸ اسفندماه برگزار شد.

کد خبر 208835

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار