همشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت‌نام سومین دوره آزمون نیمه متمرکز دکتری که از سه‌شنبه 7 آذر شروع شد تا فردا 12 آذر ادامه دارد.

آزمون

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تا کنون 59 هزار داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، گفت:‌ متقاضیان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی همچنین با اشاره به فروش اینترنتی کارت‌های اعتباری از طریق سایت سازمان سنجش گفت:‌متقاضیان می‌توانند از کارت‌های کلیه بانک‌های عضو سیستم شتاب که رمز اینترنتی آنها فعال شده برای پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام کنند و هیچ الزامی به یکی بودن بانک صادرکننده کارت اعتباری و دروازه پرداخت وجود ندارد.

مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص هزینه ثبت‌نام در این دوره از آزمون دکتری، اظهار کرد: هر داوطلب باید مبلغ 31 هزار و 500 تومان به عنوان وجه ثبت‌نام با استفاده از کارت‌های عضو شتاب از طریق سایت سازمان سنجش و یا دیگر روش‌هایی که در اطلاعیه مربوطه اعلام می‌شود، نسبت به پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام کند.

گفتنی است، کارت اینترنتی داوطلبان آزمون دکتری از 13 اسفند ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود و بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، آزمون اختصاصی و دکتری 92 به ترتیب صبح و بعدازظهر روز جمعه، 18 اسفند ماه در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود.

کد خبر 192848

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار