همشهری آنلاین: مهلت ثبت نام و ارسال الکترونیکی مدارک برای شرکت در هجدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی تا 20 آبان ماه جاری تمدید شد.

به گزارش مهر، هجدهمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی برای تجلیل از محققان برجسته ایرانی داخل و خارج از کشور، محققان عضو آیسسکو و معرفی فعالیتهای برتر علوم پزشکی با تاکید بر جنبه های نوآوری در دی ماه برگزار می شود و باتوجه به درخواست‌های مکرر محققان علوم پزشکی کشور مهلت ثبت نام در این جشنواره تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره 30 مهرماه بود که انتخاب برگزیدگان نیز براساس شاخص های مقاله تا 50 درصد امتیاز کل و بر حسب اولویت موضوع و ضرورت اجرا، نوآوری، کاربردی بودن نتایج یا تولید علم، اعتبار نشریه بر حسب IF و اعتبار مقاله برحسب Citation و کارنامه تحقیقاتی پنج ساله اخیر که آن نیز 50 درصد امتیاز دارد و شامل مقالات چاپ شده در مجلات علمی و پژوهشی، تالیف کتاب، ثبت اختراع، بومی سازی فناوری و پاسخگویی به نیاز کشور صورت می گیرد.

در همین حال برگزیدگان پنج دوره اخیر جشنواره رازی، از دوره سیزدهم به بعد نمی توانند در این دوره شرکت کنند و دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، مراکز تحقیقاتی، مراکز رشد و فناوری، مجلات و کمیته های تحقیقات دانشجویی نمونه از طریق معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ارزشیابی و معرفی خواهند شد.

در جشنواره امسال برای فراهم کردن بستر مناسب جهت شرکت محققینی که دارای تحقیقات ارزشمند با تاکید بر جنبه های نوآوری در هر یک از شاخه های 8 گانه جشنواره که منجر به اثرگذاری چشمگیر در سطح ملی یا بین المللی شده باشند به شرط داشتن Impact factor بالاتر از 10 و Citation بالاتر از 30 در مقاله ارائه شده شاخص کارنامه تحقیقاتی و منع شرکت برگزیدگان پنج دوره اخیر جشنواره لحاظ نمی شود و مقاله بعنوان تحقیق برجسته توسط داوران بررسی می‌شود.

متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی الکترونیکی www.Razi.hbi.ir مراجعه کنند.

کد خبر 189637

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز