سه‌شنبه ۶ دی ۱۳۹۰ - ۰۷:۳۹
۰ نفر

صبای قم در نیم فصل اول لیگ برتر با 29 امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و این در حالی است که در بعضی از هفته‌ها صدرنشین هم شد. ویسی در مصاحبه با همشهری از نتایج تیمش ابراز رضایت می‌کند و معتقد است که تیمش یکی از بهترین تیم‌های لیگ امسال است.

ویسی

حرف‌های سرمربی صبا را می‌خوانید.

 • آقای ویسی لیگ امسال را با چه هدفی شروع کردید؟

ما به دنبال بستن یک تیم سالم و پاک بودیم و برای سال آینده برنامه‌ریزی داشتیم اما بازیکنان بالاتر از تفکرات من عمل کردند. الان خاطرات فولادخوزستان برایم زنده شده؛ یعنی زمانی که قهرمان ایران شدیم. آن زمان تازه مربیگری را شروع کرده بودم و فولاد در هفته‌های اول برنده می‌شد اما خیلی‌ها می‌گفتند اتفاقی است.

 • حتما می‌خواهید بگویید دنبال قهرمانی هستید؟

اگر بخواهم حرفی بزنم مسخره‌ام می‌کنند و می‌گویند ویسی مغرور شده است. اگر بگویم امسال چندم می‌شویم خیلی‌ها می‌خندند پس بهتر است حرفی نزنم تا خودتان ببینید چندم می‌شویم. ما به‌دنبال رده‌های بالا هستیم.

 • پس بـه‌دنبال هـدف بزرگی هستید؟

من هدف‌های بزرگی دارم و می‌خواهم لژیونر شوم. باید آن‌قدر موفقیت به دست آورم که برای مربیگری به خارج از ایران بروم. منظورم در سطح بنگلادش و کشورهای عربی نیست و برای این موفقیت باید ابتدا یک نتیجه غیرقابل باور در صبا بگیرم.

 • امسال چقدر هزینه کرده‌اید؟

ابتدای فصل، استاندار قم از من تشکر کرد و گفت که صبا نسبت به سال گذشته 2/5میلیارد تومان کمتر هزینه کرده است. ما 3/5میلیارد تومان هزینه کرده‌ایم و 11بازیکن صبا هر کدام 120میلیون تومان پول گرفته‌اند.

 • قرارداد شما با صبا چقدر است؟

250میلیون‌تومان. پول زیادی نیست!

 • گران‌ترین بازیکنی که خریدید کدام بازیکن بود؟

رضا عنایتی بود که260میلیون تومان قرارداد بست. بقیه همگی زیر120میلیون تومان قرارداد بسته‌اند.

 • باشگاه صبا هم برای خرید بازیکن سقفی داشت یا حق داشتید تا سقف 350میلیون تومان بازیکن بخرید؟

باشگاه دست من را کاملا باز گذاشته بود. به من گفتند برو بازیکن خارجی بگیر ولی خیلی از نفرات را از لیگ یک آوردم.

 • چرا در 5 بازی آخر پیروز نشدید؟

به هر حال پیش می‌آید. البته باید درنظر گرفت که در بازی‌های اخیر با تیم‌های بزرگی بازی کردیم. ما بعد از بازی با صنعت نفت با استقلال و نفت تهران مساوی کردیم به داماش باختیم، با مس و با فجر هم مساوی کردیم. ابتدای فصل هدفگذاری ما این بود که از هر 5 بازی 8 امتیاز بگیریم. ما در 5بازی اول، دوم و سوم، این تعداد امتیاز را گرفتیم و حالا در دوره چهارم هستیم. در این دوره از 2بازی 2 امتیاز گرفتیم و از 3بازی آینده می‌توانیم 6 امتیاز بگیریم. به‌نظر من از دست دادن امتیاز در این هفته‌ها نگران‌کننده نبود.

 • ولی با این روش از صدر جدول دور می‌شوید!

این بهترین موقعی بود که ما امتیاز از دست دادیم چون امتیاز از دست دادن ابتدا و انتهای فصل خوب نیست. من برای نیم فصل دوم باید با بازیکنان حرف بزنم تا نیرو و انگیزه جدیدی به آنها بدهم. ما در حال حاضر یکی از بهترین و قوی‌ترین تیم‌های ایران هستیم و این را نشان داده‌ایم.

 • مسئولان تیم از شما توقع چه مقامی را در لیگ برتر دارند؟

هیچ نتیجه‌ای نمی‌خواهند. به من گفته‌اند اگر تیم را دهم کنی مجسمه‌ات را می‌سازیم و دریکی از میدان‌های قم نصب می‌کنیم!

 • خیلی‌ها معتقدند استقلال قهرمان می‌شود، نظر شما چیست؟

آنها بهترین تیم را دارند ولی ما تا آخرین هفته مزاحم استقلال هستیم!

 • قصد جذب بازیکن جدید ندارید؟

ما 3بازیکن می‌خواهیم؛ میرشفعیان از پاس همدان، ابراهیمی از آلومینیوم اراک و مجید حیدری از فجرسپاسی.

کد خبر 155124

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار