همشهری آنلاین: نتایج یک گزارش نشان می‌دهد آی‌پد در بین تبلت‌های دیگر بیشترین استفاده برای مرور صفحات وب را دارد.

ipad web traffic

به گزارش Pcworld، نتایج مطالعات شرکت comScore نشان می‌دهد در آمریکا 97 درصد ترافیک اینترنت تبلت‌ها از طریق آی‌پد تولید می‌شود.

این در حالی است که تبلت‌های مجهز به سیستم عامل اندروید با داشتن 20 درصد بازار تبلت آمریکا کاربرد کمی برای مرور وب دارند.

علاوه بر این تبلت آی‌پد با داشتن 46.8 درصد ترافیک وب نسبت به گوشی‌های آی‌فون با 42.6 درصد کاربرد بیشتری برای مرور وب دارند.

در بین تمام دستگاه‌های موبایل در آمریکا، سیستم عامل iOS 43 درصد ترافیک وب را داراست. از طرفی دستگاه‌های مجهز به اندروید که بیشترین سهم از بازار دستگاه‌های موبایل را دارند در این دسته بندی تنها 34 درصد از ترافیک وب را تولید می‌کنند.

آمار موسسه comScore کاربردهای آی‌پددر آمریکا را نیز بررسی کرده است. بر اساس این آمار بیشترین استفاده از آی‌پد برای خرید، مرور اخبار و استفاده از شبکه‌های اجتماعی است. یک سوم کاربران آی‌پد بین سن 25 تا 34 سال هستند و در آمدی زیر 100 هزار دلار در سال دارند.

این آمار همچنین نشان می‌دهد کاربران آمریکایی آی‌پد علاقه زیادی به مطالعه اخبار دارند. در صدر اخبار مورد علاقه این افراد اخبار جهان، آمریکا و اخبار محلی قرار دارد.

کد خبر 148297

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز