همشهری‌آنلاین: حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور در پاسخ به سوالی در خصوص نفوذ جریان انحرافی به مجلس نهم اظهار کرد: جریان انحرافی پروژه وزارت اطلاعات را برای تسخیر مجلس در دست داشت تا اکثر نمایندگان مجلس را از خود کنند ولی با هوشیاری، درایت، بیداری، قاطعیت و توجه مقام معظم رهبری این توطئه در نطفه خفه شد.

جانشین پیشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه در جمع نمازگزاران مسجد امام رضا(ع) قم گفت: هر چند امروز هم جریان انحرافی در تلاش است اما با رسوا شدن جریان آن برد گذشته را ندارند و به نظر نمی‌رسد بتوانند بیش از 30 یا 40 کرسی مجلس را به دست آورند.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص هاشمی رفسنجانی گفت: اگر هاشمی‌رفسنجانی با آن کیاست، زیرکی و باهوشی، قدرت مدیریت و‌ سوابق درخشان قبل و بعد از انقلاب، پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کند، بنده زیرپایش را می‌بوسم و هیچ کسی برای مقام معظم رهبری هاشمی نمی‌شود.

وی افزود: ولی آقای هاشمی متاسفانه در دوران اصلاحات و دوران فتنه و بعد از فتنه تا حالا مسیرش را جدا نکرده است به گونه‌ای که خطبه نماز جمعه آقای هاشمی‌رفسنجانی در دوران فتنه مخالف خطبه مقام معظم رهبری بود.

ذوالنور با بیان این‌که «ملاک برای ما رهبری است» تصریح کرد: اگر آقای هاشمی رفسنجانی که رهبر معظم انقلاب برای حفظ ایشان سنگ تمام گذاشتند، خودش نخواهد مسیرش را با رهبری تطبیق دهد، «‌هیچ کس برای من هاشمی نمی‌شود» هم از بین می‌رود.

بر اساس گزارش خبرآنلاین، وی تاکید کرد: باید دعا کنیم آقای هاشمی با طناب پوسیده دیگران به چاه نرود و خودش را از مسیر رهبری جدا نکند زیرا ملاک برای ما رهبری است و این گله‌مندی را ما در حرکت آقای هاشمی می‌بینیم.

کد خبر 161278

برچسب‌ها