تیتر سه زیرسرویس

 • جشنواره‌ای از جنس بابونه

  جشنواره‌ای از جنس بابونه

  پوپک قاسمی-  نمین - خبرنگار: جنگل‌ فندقلو فردا میزبان جشنواره‌ای از جنس بابونه خواهد بود. این منطقه گردشگری، با بیش از ۴۴۰۰ هکتار وسعت در شهرستان نمین، یکی از زیباترین مراکز گردشگری استان اردبیل و حتی کل خاورمیانه است.

 • گردشگری و هزار راه نرفته

  گردشگری و هزار راه نرفته

  علی‌محمد شاهی‌مقدم- اردبیل - فعال اجتماعی: عموماً کشورها بر حسب ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند ساختارهای اقتصادی متناسبی را تدوین می‌کنند و برای اجرای آن‌ها گام برمی‌دارند.

 • میزبانی همایش اکو؛ فرصتی برای جذب سرمایه‌گذار

  میزبانی همایش اکو؛ فرصتی برای جذب سرمایه‌گذار

  پوپک قاسمی- اردبیل- خبرنگار: این روزها اردبیل مهیای میزبانی از مهمانان خارجی است. برگزاری همایش و نمایشگاه بین‌المللی کشورهای عضو اکو از ۲۸ تا ۳۰ خرداد رویداد مهمی است که می‌توان گفت ظرفیتی برای ارائه داشته‌های استان اردبیل به شمار می‌رود.

 • بهبود وضعیت بیماران کلیوی اردبیل

  بهبود وضعیت بیماران کلیوی اردبیل

  سیدمهدی حسینی-  اردبیل - خبرنگار: بسیاری از بیماران دیالیزی‌ در استان اردبیل خواستار تسریع در کاهش تعرفه دیالیز به خصوص در مراکز خیریه و خصوصی و تغییر شرایط ارائه خدمات درمانی به بیماران بعد از پیوند کلیه هستند.

 • ارائه بسته‌های حمایتی به معتادان نجات یافته

  ارائه بسته‌های حمایتی به معتادان نجات یافته

  یاشار پورمجید- اردبیل - خبرنگار: اعتیاد جزو چند عامل مهم مرگ و میر در جهان است که تیر خود را به سوی جوانان و نوجوانان ما هم نشانه گرفته است و عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای سلامتی جامعه به شمار می‌رود.

 • دغدغه‌ای از جنس اوقات فراغت

  دغدغه‌ای از جنس اوقات فراغت

  پوپک قاسمی- اردبیل- خبرنگار: سال تحصیلی در حال اتمام و دغدغه‌های والدین برای فعالیت‌های تابستانی فرزندان شروع شده است. فعالیت‌های فرهنگی - هنری از جمله فعالیت‌های مورد استقبال دانش‌آموزان و دانشجویان برای تابستان است.

 • استقبال خانواده‌های اردبیلی  از اهدای عضو

  استقبال خانواده‌های اردبیلی  از اهدای عضو

   مدیر شبکه بهداشت و درمان بیله‌سوار با خانواده هشتمین اهداکننده عضو به بیماران نیازمند دیدار و گفت‌وگو کرد.

 • افتتاح  پل داروپخش اردبیل

  افتتاح  پل داروپخش اردبیل

  پل روگذر داروپخش اردبیل پنجشنبه گذشته با حضور معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزارت کشور و مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.

 • بوروکراسی، پاپیچ ساخت کمپ ورزشی سرعین

  بوروکراسی، پاپیچ ساخت کمپ ورزشی سرعین

  محمد مددی - سرعین - خبرنگار:  «مهدی تاج»، رئیس فدراسیون فوتبال، خبر از ممنوعیت برپایی اردو در خارج کشور داده و گفته است در جلسه‌ای که با وزیر ورزش و مدیران باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر داشتیم، به این تصمیم رسیدیم که تیم‌ها به اردوی خارجی نروند.

 • محورهای سقز - بوکان و اردبیل - مغان؛ رکورددار تخلف در شمال غرب

  محورهای سقز - بوکان و اردبیل - مغان؛ رکورددار تخلف در شمال غرب

  محور سقز - بوکان در آذربایجان ‌غربی و محور اردبیل - مشگین‌شهر - مغان در استان اردبیل شاهد بیشترین تخلفات رانندگی در تعطیلات عید فطر در این ۲ استان بودند.