تیتر سه زیرسرویس

 • همسایه‌های پر دردسر «حاجی‌آباد»

  همسایه‌های پر دردسر «حاجی‌آباد»

  خدیجه ستارزاده- البرز- خبرنگار: «حاجی‌آباد» در رجایی‌شهر که یکی از مناطق قدیمی کرج به شمار می‌رود، در سال‌های اخیر با ساخت وساز و تبدیل خانه‌های کوچک تک‌واحدی به آپارتمان‌های چندواحدی تغییرات زیادی داشته است.

 • هفت‌خان رستم به روایت سالمندان کهریزک

  هفت‌خان رستم به روایت سالمندان کهریزک

  الهام یوسفی- البرز - خبرنگار: این روزها اگر گذرتان به آسایشگاه کهریزک افتاد، حتما سری به ساختمان لاله این مجموعه بزنید و ساعتی را پای نقالی «هفت‌خان رستم» بگذرانید؛ نمایشی که ماحصل یک کلاس بازیگری با «احمد حق‌شناس»، معلمی جوان است که شاگردانش میانگین سنی بین ۶۰ تا ۸۰ سالدارند.  

 •  عملکرد جزیره‌ای در صدور جواز کار

   عملکرد جزیره‌ای در صدور جواز کار

  سولماز مجتهدی- البرز- خبرنگار: مدیر بازرسی و نظارت اصناف مرکزی استان البرز می‌گوید: برای صدور جواز کار اداره بهداشت، اصناف، اماکن نیروی انتظامی و اتحادیه باید همه نظر کارشناسی داده و با هماهنگی همه آنها واحد صنفی شروع به کار کند،

 • جذب منابع مالی در کشور کاهش ‌یافته است

  جذب منابع مالی در کشور کاهش ‌یافته است

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر این‌که در کشور مشکلات تأمین منابع مالی وجود دارد، گفت: جذب منابع مالی در کشور کاهش ‌یافته است.

 • نا مهربانی مردم با طبیعت

  نا مهربانی مردم با طبیعت

  فتانه احدی- البرز- خبرنگار: در صورت احساس مسئولیت بیشتر و همگانی در حفظ منابع طبیعی و محیط زیست می توان امید داشت که حل معضلات و چالش های زیست محیطی مرتفع شده و محیطی سالم برای نسل های آینده داشته باشیم.

 • کودکان؛ حافظان آینده منابع طبیعی

  کودکان؛ حافظان آینده منابع طبیعی

  پیمان رشیدی- کارشناس محیط‌زیست و منابع طبیعی: حفاظت از محیط‌زیست ومنابع طبیعی نیاز به نهادینه کردن فرهنگ آن دارد. از طرفی نهادینه کردن هر فرهنگی نیاز به صرف وقت، انرژی، هزینه و آموزش‌های پایه‌ای دارد.

 • کاریکاتور؛ هنر مهجور

  کاریکاتور؛ هنر مهجور

  الهام یوسفی- البرز - خبرنگار: ویژگی هنر کاریکاتور این است که بسیار سریع با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند و برخلاف نقاشی که بیشتر جنبه شخصی دارد، کاریکاتور از ابعاد اجتماعی و مفهومی قوی‌تری برخوردار است.

 • قیمت‌ها در بازار خودروی البرز ترمز کشید

  قیمت‌ها در بازار خودروی البرز ترمز کشید

  زهرا اشرف‌زاده - البرز- خبرنگار: قیمت خودرو که در ماه‌های اخیر افزایش بی‌سابقه‌ای را تجربه کرده بود، این روزها روند کاهشی به خود گرفته است. پایش بازار خودرو استان نشان می‌دهد خرید و فروش در حداقل خود قرار دارد که می‌توان گفت یکی از مؤثرترین دلایل این کاهش قیمت، رکود معاملات در بازار است.

 • حمایت مالی از رونق صنایع دستی

  حمایت مالی از رونق صنایع دستی

   مدیر کل میراث فرهنگی استان البرز گفت: صنایع دستی قدمت بسیار طولانی دارد که سابقه آن به حداقل ۲ هزار و ۷۰۰ سال پیش از میلاد می‌رسد. آثار مکشوفه در کاوش‌های باستان‌شناسی نشان‌دهنده هنر و قابلیت مردم در تولید و عرضه وسایل، اشیا، زیورآلات و ابزارهای بسیار زیبا و هنرمندانه است.

 • ابهام در آینده بازار خودرو

  ابهام در آینده بازار خودرو

  عطا آیت‌الهی- کارشناس اقتصادی: تعیین تکلیف نشدن بحث قیمت خودرو و فروش خودرو وارداتی در کنار اشباع بازار از خودروهای داخلی این تصور را در برخی ایجاد کرده که قیمت خودرو چه داخلی و چه خارجی در سال ۹۸ روند کاهشی خواهد داشت.