تیتر سه زیرسرویس

 •   گران فروشان را معرفی کنید

    گران فروشان را معرفی کنید

  ناصر اطرج-  رئیس اتحادیه میادین میوه و تره‌بار اصفهان: سود فروش قانونی میوه و سبزیجات از ۱۵ تا ۳۵ درصد است که افزایش این سود به میزان تلفات و ضایعات آن محصول بستگی دارد.

 • تفاوت قیمت‌ میوه؛ ‌از باغ تا مغازه

  تفاوت قیمت‌ میوه؛ ‌از باغ تا مغازه

  شیرین شفیعی-  اصفهان- خبرنگار: چهار فصل گرانی میوه گذشت و سرانجام نوبت به فروکش کردن تب قیمت‌ها در بازار میوه رسید اما با این‌که فراوانی محصول در میادین میوه و تره‌بار، نوید ارزانی قیمت میوه و سبزی را می‌دهد.

 • گاوخونی مقصر نیست

  گاوخونی مقصر نیست

  بابک صادقیان- رئیس اداره امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط ‌زیست اصفهان:‌ بر اساس اطلاعات مرکز پایش کیفی هوا در اداره کل حفاظت محیط‌ زیست استان، میانگین شاخص کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان در ساعات آخر روز شنبه به ۳۱۳ رسید و در وضعیت خطرناک قرار گرفت.

 • خداحافظی غبارآلود اصفهان با بهار

  خداحافظی غبارآلود اصفهان با بهار

  شیرین شفیعی- اصفهان- خبرنگار:  هنوز جشن باران و هوای پاک بهاری در اصفهان تمام نشده بود که توده گرد و غبار از راه رسید و خبر از آغاز فصل طوفان‌های خاک در هوای اصفهان داد.

 • آشفته بازار «اوقات فراغت»

  آشفته بازار «اوقات فراغت»

  شیرین شفیعی- اصفهان- خبرنگار: تابستان آرام آرام از راه می‌رسد، فصلی برای استراحت، گشت و گذار و خاطره‌سازی، اما دغدغه خانواده‌ها برای پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان دوباره آغاز می‌شود.

 • زمانی برای رهایی از استرس‌های درس و مدرسه

  زمانی برای رهایی از استرس‌های درس و مدرسه

  حیدرعلی عابدی - نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی:  متولی اصلی برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، والدین هستند که بین کلاس‌های آموزشی متنوع و با توجه به استعدادها و علایق دانش‌آموزان برای تابستان آنها برنامه‌ریزی می‌کنند.

 • هر هکتار گلخانه؛ ‌۱۰ شغل جدید

  هر هکتار گلخانه؛ ‌۱۰ شغل جدید

  نفیسه زمانی نژاد- اصفهان- خبرنگار: وجود ۳ هزار و ۸۰۰ واحد گلخانه‌ای در استان اصفهان حکایت از توسعه این نوع از کشت در استان دارد، آن ‌هم در شرایطی که حوضه آبریز زاینده‌رود به‌خصوص طی یک دهه گذشته با بحران شدید کم‌آبی و خشک‌سالی مواجه است.

 • پیشگامی اصفهان در توسعه شهرک‌های گلخانه‌ای

  پیشگامی اصفهان در توسعه شهرک‌های گلخانه‌ای

  نسیم زمانی- اصفهان- خبرنگار: احداث و توسعه شهرک‌های گلخانه‌ای نسبت به گلخانه‌های انفرادی، از مواردی است که بسیار در مورد منافع آن شنیده می‌شود.

 • تلاش برای توسعه حمل‌ونقل عمومی

  تلاش برای توسعه حمل‌ونقل عمومی

  علیرضا نصر -نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان: به ۳ دلیل ناگزیریم به سمت حمل‌ونقل عمومی حرکت کنیم؛ مهم‌ترین بحث در کلان‌شهرها موضوع آلودگی هواست که در این مورد با کاهش خودروهای تک‌سرنشین و استفاده از حمل‌ونقل عمومی می‌توان در راستای بهبود این معضل حرکت کرد.

 • «بازسازی» اتوبوس‌های شهری به جای‌ «نوسازی»

  «بازسازی» اتوبوس‌های شهری به جای‌ «نوسازی»

  عاطفه علیان-اصفهان- خبرنگار: چند وقتی است که ناوگان اتوبوسرانی اصفهان کمرش خم شده و در این ایام سختِ رکود تورمی که خرید هر اتوبوس ۵/۱ میلیارد تومان هزینه برمی‌دارد، شهرداری ترجیح داده با بازسازی جانی تازه به این ناوگان فرسوده بدهد.