همشهری آنلاین: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از بهره‌برداری از ۱۵ میدان جدید میوه‌و تره‌بار تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ايسنا، مجتبی عبداللهی درباره افزایش تعداد بازارهای سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران را یکی از اقدامات پیش‌بینی شده برای ایام پایانی سال عنوان کرد و گفت: بهره‌برداری از 15 مرکز را در دستور کار داریم که تا پایان سال انجام خواهد شد.

وی همچنین از ایجاد جایگاه‌های موقت در سطح شهر تهران در طرح استقبال از بهار خبر داد و گفت: برای دسترسی آسان‌تر شهروندان به محصولات مورد نیاز حدود 20 جایگاه موقت عرضه میوه و تره‌بار نیز در سطح پایتخت خواهیم داشت.

معاون خدمات شهرداری و محیط زیست شهرداری تهران در ادامه اظهار داشت: در این بازارها محل‌هایی به عرضه ماهی قرمز، سبزه و گل که از اقلام سفره هفت سین هستند اختصاص داده شده تا شهروندان بتوانند به صورت متمرکز محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند.

وی همچین از افتتاح 8 فروشگاه شهروند تا پایان سال خبر داد و گفت: این فروشگاه‌ها به مرور به زنجیره فروشگاه‌های شهروند اضافه می‌شود.

عبداللهی برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان در ایام پایانی سال ابراز امیدواری کرد و افزود: در تلاش هستیم نقاط قوت را با اهتمام جدی و همکاری شهروندان تقویت کنیم و برای نقاط ضعف نیز چاره اندیشی‌های لازم را داشته باشیم تا آنچه در شان مردم تهران است را عرضه کنیم.

کد خبر 285945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =