همشهری آنلاین: مدیرعامل شرکت شهروند از فروش فوق‌العاده فروشگاه‌های شهروند در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم در ماه مبارک امسال سه میلیون نفر از فروشگاه‌های شهروند خرید کنند.

به گزارش ايسنا، سیداکبرعلوی  در نشست خبری با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان سال 93 بالغ بر 2 میلیون نفر به فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند مراجعه کردند، افزود: پیش‌بینی می‌کنیم با تدابیر و برنامه‌های ویژه‌تری که برای ماه رمضان امسال در نظر گرفته‌ایم، پاسخگویی نیازمندی‌های سه میلیون نفر باشیم.

وی همچنین به برنامه‌های افطاری فروشگاه‌های شهروند در طول یک ماه مبارک رمضان اشاره کرد و یادآور شد: سال گذشته روزانه به 3000 روزه‌دار که در فروشگاه‌های شهروند حضور داشتند افطاری داده می‌شد که امسال به 5000 نفر در طول روز افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت شهروند عنوان فروش فوق‌العاده فروشگاه‌های شهروند در ماه رمضان را «فصل نیایش» اعلام کرد و افزود: فروش فوق‌العاده فروشگاه‌های شهروند برای ماه مبارک رمضان از فردا بیستم خردادماه آغاز تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

علوی تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای ماه مبارک رمضان را از 5 تا 50 درصد اعلام کرد و گفت: 5 فروشگاه شهروند (بیهقی)، بهرود، بوستان، بهاران و آزادگان در ماه مبارک رمضان به صورت شبانه‌روزی دایر هستند و خدمات ارائه می‌دهند.

وی ادامه داد: برای فروش ویژه ماه مبارک رمضان نگاه اول بر کالاهای پرمصرف و انرژی‌زا در این ماه است که 4000 بارکد از کالاهای پرمصرف در این ماه در نظر گرفته شده و تخفیفات ویژه شامل آنها می‌شود.

به گفته علوی برای 4000 بارکد کالای در نظر گرفته برای ماه مبارک رمضان چیدمان ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت شهروند با بیان اینکه نگاه این شرکت سودمندانه نیست، ادامه داد: در راستای تدابیر شهردار تهران باید ارائه خدمات بهینه باشد و سود عملیاتی فروشگاه‌های شهروند کمتر از یک درصد است.

علوی با بیان اینکه قیمت کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان در فروشگاه‌های شهروند افزایشی نخواهد داشت، افزود: ما به هیچ تولیدکننده‌ای حتی در صورت اعلام افزایش قیمت کالاها از سوی دولت اجازه نمی‌دهیم که قیمت کالاهایش را افزایش دهند.

وی در مورد تخفیفات ویژه برای فروشگاه‌های شهروند مناطق جنوب شهر اظهار کرد: تمام تخفیفات برای همه فروشگاه‌های شهروند یکسان بوده و همه به طور یکسان از این خدمات بهره‌مند خواهند شد اما امتیاز در نظر گرفته شده برای خریدهایی که صورت می‌گیرد، در فروشگاه‌های مناطق پایین‌تر بیشتر است.

مدیرعامل شرکت شهروند در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر نحوه فروش غرفه‌های طلا در این فروشگاه‌ها و مشکلاتی که پیش از این برای خریدار پیش آمده بود، عنوان کرد: متاسفانه برخی از غرفه‌داران برای فروش طلا 5 درصد به اضافه ارائه بن‌های خرید اضافه می‌کردند که درست نبود و ما برخوردهای لازم را انجام دادیم چراکه بن‌های شهروند در فروشگاه‌های شهروند حکم پول را دارد و نباید 5 درصد کم شود.

علوی در ادامه در مورد توسعه فروشگاه‌های شهروند به ارائه درخواستی از سوی این شرکت به معاونت خدمات شهری شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با توسعه فروشگاه‌ها حتی به استان‌های دیگر نیز موافقت شده و اقدامات لازم در این زمینه صورت خواهد گرفت.

وی گفت: همچنین قرار است تعداد فروشگاه‌های شهروند از 31 فروشگاه به 57 فروشگاه افزایش یابد و کمیته‌ای نیز برای افزایش آن تحت عنوان کمیته توسعه فیزیکی فروشگاه‌های شهروند تشکیل شده است.

مدیرعامل شرکت شهروند ادامه داد: بیش از 100 نقطه در تهران برای افزایش فروشگاه‌های شهروند در نظر گرفته شده است که در حال امتیازبندی و تعیین مکان‌های جدید هستیم.

علوی همچنین به خدمات ارائه شده در بخش فروش مجازی فروشگاه‌های شهروند اشاره کرد و گفت: همه 31 فروشگاه شهروند در سطح شهر تهران آمادگی ارسال کالاهایی که به صورت مجازی از سوی مشتریان خریداری می‌شود هستند و برای بخش فروش مجازی کمیته ویژه‌ای در نظر گرفتیم که امیدواریم به نقطه قابل قبولی در فروش مجازی برسیم چراکه در وهله اول بحث اعتمادسازی و ارائه کالاهای با کیفیت به خریداران است.

مدیرعامل شرکت شهروند در پایان در مورد تاکید شهردار تهران بر رسیدگی به ایتام و اقدامات شرکت شهروند در این زمینه گفت: ما علاوه بر در نظر گرفتن افطاری برای شهروندان، تدابیر دیگری نیز اندیشیده‌ایم به طوری که شهروند به صورت شبانه بین ایتام غذا توزیع کرده و در حال عملیاتی و اجرای آن است ضمن اینکه در برخی از مناطق بین نیازمندان نان مجانی توزیع می‌کنیم.

کد خبر 297607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =