همشهری آنلاین: مهلت ارسال آثار به نمایشگاه عکس دفاع مقدس "لحظه‌های جاودانه" تا 20 شهریورماه جاری تمدید شد.

عکاسی

به گزارش همشهری آنلاین، با توجه به استقبال هنرمندان از نمایشگاه عکس دفاع مقدس، مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه این نمایشگاه تا 9صبح 20شهریورماه جاری تمدید شد.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس «لحظه‌های جاودانه» در دو بخش عکس‌های ماندگار و مسابقه همزمان با هفته دفاع مقدس چهارم تا 22مهرماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار می‌شود.

این نمایشگاه در دو بخش عکس‌های ماندگار و مسابقه است که در بخش عکس‌های ماندگار آثار عکاسان مدعو دوره دفاع مقدس به نمایش گذاشته می‌شود.

در بخش مسابقه، هنرمندان عکاس می‌توانند حداکثر هفت اثر را با مضامین یادمان و خاطرات دفاع مقدس، خانواده شهدا، تفحص و کاروان شهدا، راهیان نور و ... تا 20 شهریورماه جاری به نشانی www.civa.ir و یا به دبیرخانه نمایشگاه در خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بلوار کشاورز، خیابان شهید صدوقی، شماره 17 ارسال کنند و یا با شماره تلفن 11-66946910 تماس بگیرند.

لبخند و شادی در هشت سال دفاع مقدس، از خودگذشتگی، ایثار و صمیمت رزمندگان، حضور اقشار مردم در پشتیبانی از دفاع مقدس، نمایش معنویت و دوری از تعلقات دنیوی و امید به زندگی در دفاع مقدس موضوعهای بخش عکسهای ماندگار نمایشگاه عکسهای دفاع مقدس است.

محمد حسین حیدری، دبیر و مسعود زنده روح کرمانی، دبیر اجرایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس "لحظه‌های جاودانه" هستند.

جاسم غضبانپور، امیر علی جوادیان، سید عباس میرهاشمی، سعید صادقی و محمود عبدالحسینی داوری آثار این نمایشگاه را بر عهده دارند.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس "لحظه‌های جاودانه" از سوی مرکز هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر برگزار می‌شود.

 

 

کد خبر 183857

برچسب‌ها