همشهری آنلاین: مجله خبری اخبار آمریکا و گزارش جهانی (US News & World Report) که پیشتر از هفته نامه به ماهنامه تغییر یافته بود، اکنون فقط به صورت آنلاین منتشر می‌شود و نسخه چاپی آن متوقف شده‌است

usnews-worldreport

به گزارش خبرگزاری فرانسه، نسخه دسامبر این نشریه آخرین نسخه چاپی آن خواهد بود. گفتنی‌است که نشریه اخبار آمریکا و گزارش جهانی‌ بعد از تایم و نیوزویک پرخواننده ترین هفته‌نامه خبری است.

 در آمریکا، روزنامه‌ها و مجلات با کاهش درآمدهای تبلیغات و افزایش هزینه‌های چاپ روبرو هستند و در چند سال اخیر شاهد تعطیلی نسخه‌های چاپی بسیاری از نشریات و راه‌اندازی نسخه‌های آنلاین آن‌ها بودیم.

 مجله  اخبار آمریکا و گزارش جهانی بعد از تغییر از هفته نامه به ماه‌نامه محور مطالب خود را به راهنمای خرید محصولات و تهیه لیست ترین‌ها مانند بهترین دانشگاه‌ها و بهترین بیمارستان‌ها تغییر داده بود.

 البته قرار است تا بعضی تک نسخه‌های این نشریه به صورت ویژه نامه برای فروش در فروشگاه‌های مشخصی منتشر شود.

 این شرکت در پیامی به کارکنان خود ضمن اعلام این خبر گفت:‌ "تلاش‌های اخیر ما توانایی رشد در فضای آنلاین و استفاده از بازارهای جدید نشر خبر برروی سیستم‌های موبایل نظیر تبلت‌های اپل و اندروید را افزایش می‌دهد. آی‌پد و نسل بعدی کامپیوترهای تبلت و ابزار موبایل موقعیت‌های جدیدی برای ما ایجاد می‌کند."

کد خبر 120061

برچسب‌ها