دوشنبه 8 خرداد 1396 | به روز شده: 16 ساعت و 4 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
ارتباطات
 • سرمقاله روزنامه‌های ۷ خرداد

  سرمقاله روزنامه‌های ۷ خرداد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: پس‌لرزهای انتخابات، تحلیل نتیجه انتخابات در شهرها و روستا و ... از جمله موضوعاتی هستند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های یکشنبه-۷ خرداد- جای گرفتند.

 • اعلام‌نظر هیات منصفه مطبوعات درباره «مهرنامه» و «رجانیوز»

  اعلام‌نظر هیات منصفه مطبوعات درباره «مهرنامه» و «رجانیوز» رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: مدیر مسئول ماهنامه مهر در دادگاه مطبوعات امروز مجرم تشخیص داده شد و اعضای هیات منصفه مطبوعات استان تهران او را مستحق تخفیف هم ندانستند.

 • ۷ خرداد؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۷ خرداد؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به پیام ای‌اف‌سی خطاب به تیم ملی جوانان ایران، درخواست کی‌روش از پیروانی و دلیل قطع همکاری این دو، بازی‌های آسیایی پرسپولیس و استقلال، صحبت‌های کنعانی‌زادگان و برخی موضوع‌های دیگر :

 • ۷ خرداد؛ خبر اول روزنامه‌های صبح ایران

  ۷ خرداد؛ خبر اول روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: فرمایشات مقام معظم رهبری در محفل نورانی انس با قرآن کریم تیتر یک برخی روزنامه‌های صبح ایران است.

 • فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

  فراخوان آثار دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست‌اندرکاران روابط عمومی سازمان‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی، استادان، کارشناسان و دانشجویان این رشته، در نظر دارد دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را در دو سطح ملی و استانی برگزار کند.

 • از دنبال مورچه‌ها گشتن تا درست کردن لواشک در قلک ۳۵

  از دنبال مورچه‌ها گشتن تا درست کردن لواشک در قلک ۳۵ رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: سی و پنجمین شماره ماهنامه قلک (خردادماه ۹۶) ویژه ۳ تا ۷ ساله‌ها منتشر شد.

 • انتشار رایگان ۲۵ میلیون سند و کتاب در آمریکا

  انتشار رایگان ۲۵ میلیون سند و کتاب در آمریکا ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: دانش قدرت است، اما اگر پنهان بماند کارایی خود را از دست خواهد داد، از این رو کتابخانه کنگره آمریکا ۲۵ میلیون سند و کتاب را برای دسترسی رایگان همگان روی فضای اینترنت منتشر می‌کند.

 • بیت‌کوین، محبوب‌ترین جستجوی گوگلی

  بیت‌کوین، محبوب‌ترین جستجوی گوگلی ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: خیزش بیت‌کوین پدیده قابل انکاری نیست، اگرچه این واحد پول مجازی زمانی به شدت در تاریک‌ترین گوشه‌های وب تنزل یافته‌بود، اما اکنون شهرت آن به عنوان یکی از محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری‌شده به سرعت درحال افزایش است، و انکار این محبوبیت طی ماه‌های اخیر دشوارتر نیز شده‌است.

 • ۶ خرداد؛پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۶ خرداد؛پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به صحبت‌های کی‌روش، پاسخ برانکو به درخواست گل‌محمدی برای آزاد کردن نوراللهی و عالیشاه، دفاع مسلمان از طارمی، وضعیت استقلال در بازی‌های آسیایی ،تغییر در خط دفاعی پرسپولیس و برخی موضوع‌های دیگر اختصاص دارد :

 • ۶ خرداد؛تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران

  ۶ خرداد؛تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به سفر رئیس جمهور به قم و دیدار با مراجع، تقسیم رای مردم به حلال و حرام از سوی برخی اصولگرایان، صحبت‌های وزیر نفت درباره صادرات نفت ایران و بازگشت پول آن به کشور، هشدار وزیر خارجه سابق آمریکا به دونالد ترامپ، صحبت‌های رئیس سازمان صدا و سیما،ادغام بانک‌ها و برخی موضوع‌های دیگر :

 • خشم انگلیس از درز اطلاعات حمله منچستر به رسانه‌های آمریکا

  خشم انگلیس از درز اطلاعات حمله منچستر به رسانه‌های آمریکا رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: مقام‌های انگلیسی از افشای اطلاعات تحقیقات مربوط به حمله تروریستی منچستر به رسانه‌های آمریکا به شدت خشمگین هستند.

 • فاز نخست طرح کشوری فیبر نوری منازل در آبادان رونمایی شد

   فاز نخست طرح کشوری فیبر نوری منازل در آبادان رونمایی شد ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: به مناسبت سالروز گرامیداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر، فاز نخست طرح کشوری واگذاری فیبر نوری منازل (FTTH) در منطقه آزاد اروند رونمایی شد.

 • چهارم خرداد؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران

  چهارم خرداد؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از رزمندگان و هنرمندان دفاع مقدس تیتر یک برخی روزنامه‌های صبح پنج‌شنبه چهارم خرداد ۹۶ است.بقیه روزنامه‌ها هم به موضوع‌هایی مانند صحبت‌های رئیس جمهور در جشن سپاس از ستادهای انتخاباتی سراسر کشور، توصیه اعظم طالقانی به روحانی به‌عنوان حامی رئیس جمهور، اصرار بر بروز تخلف در انتخابات،تایید سلامت انتخابات از سوی آیت‌الله جنتی، صحبت‌ای ناطقن‌نوری درخصوص دلیل حمایتش از روحانی، مبارزه با فرار مالیاتی و آمار مستاجران زیر خط فقر پرداخته‌اند:

 • چهارم خرداد؛ تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  چهارم خرداد؛ تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتریک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به ابراز پشیمانی و عذرخواهی طارمی، جدایی کاوه از استقلال، تیم فوتبال مربیان در کلاس مربیگری و برخی موضوع‌های دیگر:

 • خبرگزاری رسمی قطر هک شد

  خبرگزاری رسمی قطر هک شد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری‌آنلاین: قطر اعلام کرد خبرگزاری رسمی این کشور هک شده و سخنانی نادرست منتسب به امیر این کشور در آن قرار گرفته است که صحت ندارد.

 • سوم خرداد؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های صبح ایران

  سوم خرداد؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت‌های رئیس جمهور، نظر رئیس مجلس درباره سعودی‌ها، انتخابات ۹۶، صحبت‌های سید حسن خمینی، قرارداد نفتی ایران، حکم کمیته اخلاقی فدراسیون فوتبال و مجازات محسن فروزان و برخی موضوع‌های دیگر:

 • سوم خرداد؛ خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  سوم خرداد؛ خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به محکومیت محسن فروزان به خاطر انتشار عکس‌های همسرش در فضای مجازی، بازی پرسپولیس و از دست دادن پنالتی در بازی‌های آسیایی اختصاص دارد :

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳ خرداد

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۳ خرداد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: اوپک، پس از انتخابات و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های چهارشنبه-سوم خرداد- جای گرفتند.

 • دسترسی به اطلاعات آزاد شد

  دسترسی به اطلاعات آزاد شد رسانه و روزنامه‌نگاری > دسترسی آزاد به اطلاعات به‌عنوان قانون مترقی و اجرا شده در بیش از ۶۰ کشور دنیا از روز سه‌شنبه دوم خرداد در ایران نیز ۲ گام اساسی و رو به جلو در اجرا برداشت.

 • میرزا آقا را چه کسی ثبت کرد؟

  میرزا آقا را چه کسی ثبت کرد؟ رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: عکس «میرزا آقا» در سفر تبلیغات انتخابانی حسن روحانی به اردبیل که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، با گوشی تلفن همراه ثبت شده است.

دیگر مطالب ارتباطات