جمعه 31 شهریور 1396 | به روز شده: 11 ساعت و 9 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
ارتباطات
 • يكي از اعضاي گروه «چكاد ساري» از تجربه بي‌نظير ثبت زندگي جانوران مي‌گويد

  عکاسی از حیات‌وحش سخت و هیجان‌انگیز است

   عکاسی از حیات‌وحش سخت و هیجان‌انگیز است تصویری > حسن احمدی‌فرد: در یکی از برنامه‌های عکاسی بعد از سه روز کمین، موفق شدیم یک خرس را با سه توله‌اش ببینیم. خب فرصت دیدن یک خرس به سختی پیش می‌آید و اگر درست استفاده نشود، فقط حسرتش برای عکاس باقی می‌ماند

 • تصویر | نیلوفر باش به گاه تالاب

  تصویر | نیلوفر باش به گاه تالاب تصویری > همشهری آنلاین: آن زمان که در باتلاق زندگی گیر افتادی و مرداب اطرافت را گرفت چو گل ریشه در گل کن و نیلوفر وار به سوی آسمانت اوج بگیر.

 • توئیتر ۳۰۰ هزار حساب مرتبط با تروریسم را در نیمه نخست ۲۰۱۷ مسدود کرده است

  توئیتر ۳۰۰ هزار حساب مرتبط با تروریسم را در نیمه نخست ۲۰۱۷ مسدود کرده است ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: توئیتر اعلام کرده است که زیر فشار دولت‌ها و برای مبارزه با افراطی گرایی آنلاین، ۳۰۰ هزار حساب توئیتری ترویج دهنده تروریسم را در سال جاری میلادی مسدود کرده است.

 • عکس روز: نجات‌یافته

  عکس روز: نجات‌یافته تصویری > همشهری آنلاین: مردی چهارشنبه ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) ۲۰۱۷ از زیر آوار ساختمان فروریخته در محله کوندسا در مکزیکو سیتی پایتخت مکزیک پس از زمین‌لرزه ۷.۱ ریشتری که صدها نفر را کشت، بیرون کشیده می‌شود.

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۹ شهریور

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۹ شهریور رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: سوچی و میانمار، نطق ترامپ در سازمان ملل و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های چهارشنبه-۲۹ شهریور- جای گرفتند.

 • ۲۹ شهریور؛ تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران

  ۲۹ شهریور؛ تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به موضوع‌هایی مانند صحبت‌های رئیس جمهور ایران و آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل، انتصاب ۲ شهردار خانم از سوی شهردار تهران، بخشنامه نجفی برای توقف صدور هولوگرام یا تراکم سیار در شهرداری و موضع ایت‌الله جنتی درخصوص نقش خبرگان :

 • ۲۹ شهریور؛ پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۲۹ شهریور؛ پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به موضوع‌هایی مانند برنامه نود و صحبت‌های عضو هیات مدیره و منصوریان، وضعیت رحمتی و صحبتهای علی پروین اختصاص دارد:

 • عکس روز: آوارگان زیر باران

  عکس روز: آوارگان زیر باران تصویری > همشهری آنلاین؛ مسلمانان روهیگنیا گریخته از میانمار روز سه‌شنبه ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) ۲۰۱۷ در یک اردوگاه آوارگان آب‌گرفته در کاکس بازار در بنگلادش زیر باران ایستاده‌اند.

 • معرفی کتاب خانوادة مسلمان و فضای مجازی

  معرفی کتاب خانوادة مسلمان و فضای مجازی ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: خانواده، به‌مثابة واحد بنیادین جامعه و کانون تعالی انسان و تکامل جامعه و همین‌طور حفظ سنت‌ها و ارزش‌های اجتماعی و فرهنگی، از یک سو تغییرات بزرگ اجتماعی را منعکس می‌کند و از سوی دیگر علامتی برای دیگر تغییرات فرهنگی به‌حساب می‌آید.

 • ۲۸ شهریور؛ تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۲۸ شهریور؛ تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به موضوع‌هایی مانند صحیت‌های طارمی، برانکو و صحبت درباره هشدار قبلی‌اش به بازیکنان پرسپولیس، تذکر طارمی به آقاخان، صحبت‌های منصوریان، واکنش رحمتی و جباری، و وضعیت استقلال تهران اختصاص دارد:

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۸ شهریور

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۸ شهریور رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: خدمت رسانی در عمل، استقلال کردستان عراق و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های سه شنبه-۲۸ شهریور- جای گرفتند.

 • ۲۸ شهریور؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران

  ۲۸ شهریور؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به موضوع‌هایی مانند نطق رئیس جمهور در سازمان ملل، صحبت‌های رئیس مجلس، ماموریت ویژه رئیس جمهور برای وزیران، آمار بیکاران به نقل از وزیر کار، پرونده بابک زنجانی، مشکلات سوخت‌بران سیستان و بلوچستان، طرح ساماندهی کودکان کار و وضعیت مسکن:

 • معرفی و بررسی کتاب فلسفۀ فضای مجازی

  معرفی و بررسی کتاب فلسفۀ فضای مجازی ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: کتاب فلسفۀ فضای مجازی جدیدترین کتاب دکتر سعیدرضا عاملی درباره فضای مجازی است که توسط انتشارات امیرکبیر به چاپ رسیده است.

 • عکس روز: نشت نفت در دریا

  عکس روز: نشت نفت در دریا تصویری > همشهری آنلاین: نفت نشت کرده از یک تانگر روز دوشنبه ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور)‌ ۲۰۱۷ در نزدیکی تخت‌های آفتاب‌گیری و چترهای جمع‌شده در ساحل آگیوس کاسموس در آتن پایتخت یونان دیده می‌شود.

 • ۲۷ شهریور؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های صبح ایران

  ۲۷ شهریور؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: فرمایشات فرمانده معظم کل قوا تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران است.

 • ۲۷ شهریور؛ خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۲۷ شهریور؛ خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به سوم شدن تیم ملی والیبال و اولین مدال جهانی، پیروزی پیکان در برابر پرسپولیس و وضعیت رحمتی و جباری :

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۷ شهریور

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۷ شهریور رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: مذاکرات هسته‌ای، برجام و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های دوشنبه-۲۷ شهریور- جای گرفتند.

 • عکس روز: تماشای شلیک

  عکس روز: تماشای شلیک تصویری > همشهری آنلاین: کیم جونگ- اون، رهبر کره شمالی در این عکس بدون تاریخ که خبرگزاری مرکزی این کشور روز یکشنبه ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) ۲۰۱۷ منتشر کرده است، شلیک موشک بالیستیک میان‌برد هواسونگ - ۱۲ را تماشا می‌کند.

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۶ شهریور

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۶ شهریور رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: گزینه‌های ایران علیه آمریکا، مدیران شایسته و... از جمله موضوعاتی هستند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های یکشنبه-۲۶ شهریور- جای گرفتند.

 • ۲۶ شهریور؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۲۶ شهریور؛ مهم‌ترین خبر روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به بازی‌های تیم ملی والیبال ایران، بازی پرسپولیس و پیکان، صحبت‌های برانکو، اتفاق‌های داخل رختکن استقلال پیش از بازی با پارس جنوبی و برنامه هیات مدیره استقلال اختصاص دارد:

دیگر مطالب ارتباطات