پنج شنبه 30 دی 1395 | به روز شده: 30 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
ارتباطات
 • تمبر؛ سفیر دوستی

  تمبر؛ سفیر دوستی ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران اولین نمایشگاه تمبر مشترک ایران و کشورهای ارمنستان، ترکیه، آذربایجان، بلغارستان و اتریش را با عنوان «تمبر؛ سفیر دوستی» در موزه ارتباطات تهران برگزار کرد.

 • الگوهای اقتصاد مقاومتی در حوزه مطبوعات

  الگوهای اقتصاد مقاومتی در حوزه مطبوعات رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: تنها دولت، متولی امر اقتصاد مقاومتی نیست و بهترین گزینه و کاربردی‌ترین نهاد در اجرا و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور، مردم و نهادهای مردمی هستند.

 • اولین شماره فصلنامه تخصصی سیاست‌های فضای مجازی منتشر شد

  اولین شماره فصلنامه تخصصی سیاست‌های فضای مجازی منتشر شد ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: اولین شماره فصلنامه تخصصی سیاست‌های فضای مجازی با عنوان Cyberspace Policy Studies دی‌ماه ۱۳۹۵ منتشر شد.

 • بزرگترین درس روابط عمومی از دو رویداد بزرگ در سال ۲۰۱۶

  بزرگترین درس روابط عمومی از دو رویداد بزرگ در سال ۲۰۱۶ ارتباطات و فناوری > دکتر مهدی باقریان *: سال ۲۰۱۶ ما با دو رویداد بزرگ در جهان مواجه بودیم: یکی در اروپا و دیگری در آمریکا؛ یکی به برگزیت معروف شد یعنی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و دیگری انتخابات ریاست جمهوری امریکا.

 • از ابی و ستار تا اسکندر کوتی!

  از ابی و ستار تا اسکندر کوتی! ارتباطات و فناوری > اسماعیل رمضانی: تولید فیلم‌ها و سریال‌هایی با محوریت تاریخ معاصر ایران همیشه درگیر چالش‌هایی با سیاستمداران، مورخان، جامعه‌شناسان و حتی عموم مردم بوده است. سریال «معمای شاه» هم از این قضیه مستثنی نیست.

 • فصلنامه نقد کتاب کودک و نوجوان شماره ۱۱ را منتشر شد

  فصلنامه نقد کتاب کودک و نوجوان شماره ۱۱ را منتشر شد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: یازدهمین شماره فصلنامه نقد کتاب کودک‌ونوجوان متعلق به موسسه خانه کتاب، ویژه پاییز ۱۳۹۵، شامل ۲۲ نقد و ۱۰ مقاله و گزارش منتشر شد.

 • ضرب‌الاجل ۱۰ روزه برای شناسایی کانال‌های تلگرامی

  ضرب‌الاجل ۱۰ روزه برای شناسایی کانال‌های تلگرامی ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مصوبه شورای عالی فضای مجازی برای ثبت و احراز هویت کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی بیش از پنج هزار کاربر، گفت: این وزارتخانه ضرب‌الاجل ۲۰روزه برای مراجعه صاحبان این کانالها تعیین کرده که تنها ۱۰ روز تا اتمام مهلت مقرر باقی مانده است.

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۸ دی

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۸ دی رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: حقوق شهروندی، برجام و ترور نرم از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های سه شنبه-۲۸ دی- جای گرفتند.

 • دلیل تأخیر دولت الکترونیک، آماده نبودن کارپوشه ایرانیان نیست

  دلیل تأخیر دولت الکترونیک، آماده نبودن کارپوشه ایرانیان نیست ارتباطات و فناوری > سازمان فناوری اطلاعات در واکنش به گزارش روزنامه همشهری در تاریخ ۱۵ /۱۰ /۹۵ که با تیتر «دولت الکترونیک معطل کارپوشه ایرانیان» منتشر شده بود، توضیحاتی ارائه کرده است.

 • داروگ شماره ۶ منتشر شد

  داروگ شماره ۶ منتشر شد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: ششمین شماره نشریه داروگ برای نوجوانان دوستدار محیط‌زیست منتشر شد.

 • بازگشت مردم به عصر کاغذ یا اتفاقی گذرا؟

  بازگشت مردم به عصر کاغذ یا اتفاقی گذرا؟ رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: سه‌شنبه هفته گذشته -۲۱ دی- و در یک روز تعطیل، کیوسک‌های مطبوعاتی باز بودند و صاحبان آنها از فروش فوق‌العاده آن روز نشریات می‌گفتند؛ اتفاقی که برای این روزهای جامعه ایرانی حسابی عجیب و دور از ذهن است.

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۷ دی

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۷ دی ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: مراسم هفتم آیت الله هاشمی رفسنجانی، ناظران و وقوع فساد و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های دوشنبه-۲۷ دی- جای گرفتند.

 • ۲۷ دی؛ تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران

  ۲۷ دی؛ تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به موضوع‌هایی مانند انتخابات ۹۶ و آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، صحبت‌های ناطق‌نوری در مراسم شب هفت آیت‌الله هاشمی، صحبت‌های عراقچی درباره برجام و عملکرد صداوسیما،دستگیری یک متهم در پرونده فساد نفتی و یک ابربدهکار بانکی، آلودگی هوا و مرگ و میر، وضعیت بحرانی آب در پایتخت:

 • ۲۷ دی؛ پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

  ۲۷ دی؛ پیشخوان روزنامه‌های ورزشی صبح ایران ارتباطات و فناوری > همشهری‌آنلاین: تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به بیانیه کی‌روش و ماجرای او و برانکو، جضور طارمی و مسلمان در سالن رقابت‌های والیبال، آندو و استقلال و برخی موضوع‌های دیگر اختصاص دارد:

 • یازدهمین شماره فصلنامه نقد کتاب علوم اجتماعی منتشر شد

  یازدهمین شماره فصلنامه نقد کتاب علوم اجتماعی منتشر شد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: شماره ۱۱ فصلنامه نقد کتاب علوم اجتماعی (پاییز ۹۵) از انتشارات خانه کتاب ایران منتشر شد.

 • دومین همایش ملی زن و روابط عمومی برگزار می‌شود

  دومین همایش ملی زن و روابط عمومی برگزار می‌شود ارتباطات و فناوری > همشهری آنلاین: دومین همایش ملی زن و روابط عمومی با هدف بررسی جایگاه و منزلت زنان در روابط‌عمومی برگزار می‌شود.

 • روزنامه «شرق» به اتهام انتشار مطالب خلاف واقع مجرم شناخته شد

  روزنامه «شرق» به اتهام انتشار مطالب خلاف واقع مجرم شناخته شد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: دبیر هیئت مصنفه دادگاه مطبوعات از بررسی پرونده روزنامه شرق در این دادگاه خبر داد و گفت: این روزنامه دو عنوان اتهامی داشت که بابت انتشار مطالب خلاف واقع مجرم شناخته شد.

 • سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۶ دی

  سرمقاله‌های روزنامه‌های ۲۶ دی رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: موافقان و منتقدان ورود ایرباس، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های یکشنبه-۲۶ دی- جای گرفتند.

 • مجله یازدهم قهوه منتشر شد

  مجله یازدهم قهوه منتشر شد رسانه و روزنامه‌نگاری > همشهری آنلاین: یازدهمین شماره مجله قهوه به صاحب امتیازی، مدیرمسئول و سردبیری نادر داودی برای دیماه ۱۳۹۵ منتشر شد.

 • آمادگی وزارتخانه‌ها برای شفافیت اطلاعات؛ تقریبا هیچ

  آمادگی وزارتخانه‌ها برای شفافیت اطلاعات؛ تقریبا هیچ رسانه و روزنامه‌نگاری > «چه واحدی؟»، «اصلا چنین چیزی نشنیده‌ام»، «دقیقا دسترسی به کدام اطلاعات»؛ پاسخ مشترکی که همشهری در پیگیری‌های خود برای ارزیابی میزان آمادگی دستگاه‌ها در اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از بیشتر وزارتخانه‌های کشور دریافت کرد.

دیگر مطالب ارتباطات
  • پیشگامان
  • تبلیغات هدفمند