به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این مسابقات طی روزهای ۲۴ لغایت ۲۶ بهمن ماه با حضور نزدیک به ۷۰۰ ورزشکار از ۲۶ استان کشور در دو بخش راست دست و چپ دست برگزار و برای اولین بار با حضور معلولین ایستاده در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران رامسر برگزار شد.
در راست دست اصفهانیها اول شدند و تیمهای گلستان و آذربایجان شرقی به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
نتایج این مسابقات به شرح زیر است:
***چپ دست***
*** رده سنی جوانان
۵۵ کیلوگرم
۱- محمدجواد زارعزاده- یزد
۲- قدرتالله عبدالهی- تهران
۳- علیرضا مرادی- کرمانشاه
۶۰ کیلوگرم
۱- داود آقاپور- آذربایجان شرقی
۲- محمد جلیلی- فارس
۳- حسین فیاض- خراسان رضوی
۶۵ کیلوگرم
۱- محمدحسین نیکرفتار- مازندارن
۲- علی موسویان- چهار محال و بختیاری
۳- بنیامین قزل- گلستان
۷۰ کیلوگرم
۱- رضا شعوری- آذربایجان شرقی
۲- بلال نعمانی- گلستان
۳- محمد حیدری- خراسان رضوی
۷۵ کیلوگرم
۱- حجت روشنضمیر- تهران
۲- کامیار حسن- آذربایجان غربی
۳- دایان کرد- گلستان
۸۰ کیلوگرم
۱- عرفان غلامیان- اصفهان
۲- عرفان فرحی- آذربایجان شرقی-
۳- متین عباس- آذربایجان غربی
۸۵ کیلوگرم
۱- سید محمد یدالهی- اصفهان
۲- مهران یوسفگراد- آذربایجان غربی
۳- امیر دکامی- مازندران
نتایج تیمی
۱- آذربایجان شرقی- ۲۸ امتیاز
۲- آذربایجان غربی- ۲۶ امتیاز
۳- تهران ۲۴ امتیاز
*** رده سنی امید
۵۵ کیلوگرم
۱- مهدی غلامی- خراسان رضوی
۲- حامد ظهرابینیا- خوزستان
۳- قدرتالله عبدالهی- تهران
۶۰ کیلوگرم
۱- محمدحسین هاشمی- اصفهان
۲- علیرضا حسینپوریان- چهارمحال و بختیاری
۳- عابد ایماندوست- خراسان رضوی
۶۵ کیلوگرم
۱- رضا محسنی گوهری- کرمانشاه
۲- علیرضا یاسینی- تهران
۳- عرفان سنسبیلی- گلستان
۷۰ کیلوگرم
۱- هادی قربانی- خراسان رضوی
۲- فرزین عطایی- خراسان رضوی
۳- میلاد ضمیری- خراسان رضوی
۷۵ کیلوگرم
۱- حسامالدین نظری
۲- حجت روشنضمیر- تهران
۳- محمد قائدی- تهران
۸۰ کیلوگرم
۱- امیر رضائی- تهران
۲- سید احمد سیدابراهیمی- آذربایجان غربی
۳- جواد نوری- چهار محال و بختیاری
۸۵ کیلوگرم
۱- کامبیز کاکههمی- آذربایجان غربی
۲- امین دولتی- آذربایجان غربی
۳- غلامرضا ملکزاده- آذربایجان شرقی
۹۰ کیلوگرم
۱- احسان صحنه- گلستان
۲- علیرضا جواهری- خوزستان
۳- مهدی رضائینژاد- مازندران
+۹۰ کیلوگرم
۱- عباس سپهری- چهار محال و بختیاری
۲- علی گوزلزاده- آذربایجان شرقی
۳- مجتبی فرجی- آذربایجان شرقی
نتایج تیمی
۱- تهران ۵۴ امتیاز
۲- خراسان رضوی ۴۱ امتیاز
۳- گلستان ۳۶ امتیاز
***رده سنی بزرگسالان
۵۵ کیلوگرم
۱- حسین بهرامی- چهار محال و بختیاری
۲- فرهاد فخریان- چهار محال و بختیاری
۳- میلاد خواجه صالحانی- مازندارن
۶۰ کیلوگرم
۱- محمد قاسمی طهورثانی- اصفهان
۲- احمد شمشادی- گلستان
۳- میکائیل میرابی- گلستان
۶۵ کیلوگرم
۱- سهیل فریدی- آذربایجان غربی
۲- رضا شکوهی- چهار محال و بختیاری
۳- آریانا خسروانی- تهران
۷۰ کیلوگرم
۱- سلیمان طریک- گلستان
۲- محمد سوختهسرایی- گلستان
۳- هادی قربانی- خراسان رضوی
۷۵ کیلوگرم
۱- سخید ایزدی- گلستان
۲- ابوذر حسینی- البرز
۳- حامد غوریانی- خراسان رضوی
۸۰ کیلوگرم
۱- مصطفی مالمیر- قزوین
۲- مجتبی طهماسبی- مازندران
۳- رضا صادقی- اصفهان
۸۵ کیلوگرم
۱- سعید احمدزاده- مازندارن
۲- عماد باقرزاده- چهار محال و بختیاری
۳- مجتبی برجیخانی- البرز
۹۰ کیلوگرم
۱- احمد خراسانی- آذربایجان شرقی
۲- محسن مختاری- اصفهان
۳- مهدی عطارد- البرز
۱۰۰ کیلوگرم
۱- احسان صحنه- گلستان
۲- سید امید یدالهی- اصفهان
۳- امیر سهرابی- مازندارن
۱۱۰ کیلوگرم
۱- محمد ارفعی- آذربایجان غربی
۲- ریبوا احمدزاده- آذربایجان غربی
۳- محسن معتمدی- اصفهان
+۱۱۰ کیلوگرم
۱- احسان مهرانفر- البرز
۲- ابوالفضل عبدالمالکی- تهران
۳- مراد علیزاده- تهران
نتایج تیمی
۱- گلستان ۶۰ امتیاز
۲- اصفهان ۵۹ امتیاز
۳- چهار محال و بختیاری ۴۶ امتیاز
*** رده سنی پیشکسوتان (۴۰ تا ۵۰ سال)
۷۰ کیلوگرم
۱- قربانعلی ابراهیمی- مازندران
۲- ابراهیم ابراهیم قصابیاقدم- آذربایجان شرقی
۳- علی علیحسینی- ایلام
۸۰ کیلوگرم
۱- مهدی فلاح شیخلری- قزوین
۲- رسول جامی- فارس
۳- مجید پگاه- قزوین
۹۰ کیلوگرم
۱- امیر صالحی- اصفهان
۲- احمد قلیزاده- آذربایجان شرقی
۳- محمد فلاحیان- اصفهان
۱۰۰ کیلوگرم
۱- قنبر قاسمی- البرز
۲- علیرضا شهرامی- البرز
۳- عبداله بیگدلو- فارس
+۱۰۰ کیلوگرم
۱- سید حسن نورالهی- مازندران
۲- احمد دوسری- خوزستان
۳- سعید سقر- تهران
*** رده سنی پیشکسوتان (۵۰ تا ۶۰ سال)
۷۵ کیلوگرم
۱- محمدرضا انصاری- اصفهان
۲- هوشنگ امینی- البرز
۳- ایرج شجاعی- اصفهان
۹۰ کیلوگرم
۱- سعید بقلانی- خوزستان
۲- محمود قادری- فارس
۳- حمزه رئیسی- فارس
۱۰۰ کیلوگرم
۱- غلامرضا عباسارجمند- آذربایجان غربی
۲- علیرضا جانقربان- اصفهان
۳- محمد خانسالاری- یزد
+۱۰۰ کیلوگرم
۱- ابوالفضل شایسته- اصفهان
۲- سید کاظم طریقت- آذربایجان غربی
۳- کیهان رهبر- مازندران
نتایج تیمی
۱- اصفهان ۵۱ امتیاز
۲- مازندران ۳۲ امتیاز
۳- البرز ۲۸ امتیاز
***معلولین
۶۰ کیلوگرم
۱- مجید محمودی- چهار محال و بختیاری
۲- مرتضی دشتی- البرز
۳- بهزاد باقی- قزوین
۷۰ کیلوگرم
۱- حافظ محمدیآذر- آذربایجان غربی
۲- سید محمد میرزاابراهیمی- یزد
۳- مجید کدخدا- خراسان رضوی
۸۰ کیلوگرم
۱- بابک کاظم آوینی- البرز
۲- عباس صوفی- مرکزی
۳- اسماعیل ابراهیمی- همدان
۹۰ کیلوگرم
۱- محسن گلاف- خوزستان
۲- غلامرضا هادوی- البرز
۳- یداله آژیده- البرز
نتایج تیمی
۱- شهرداری پردیس البرز- ۲۹ امتیاز
۲- آذربایجان غربی- ۱۱ امتیاز
۳- خوزستان ۱۰ امتیاز
*** نتایج مجموع تیمی چپ دست
۱- اصفهان
۲- گلستان
۳- تهران
*** راست دست***
*** رده سنی جوانان
۵۵ کیلوگرم
۱- علیرضا محسنلو- همدان
۲- علیرضا مرادی- کرمانشاه
۳- محمدجواد زارع- یزد
۶۰ کیلوگرم
۱- داود آقاپور- آذربایجان شرقی
۲- محمد جلیلی- فارس
۳- یاسر قرنجیک- گلستان
۶۵ کیلوگرم
۱- ساسان یوسفی- فارس
۲- سینا رستمی- کردستان
۳- محمدحسین نیکرفتار- مازندران
۷۰ کیلوگرم
۱- بلال نعمانی- گلستان
۲- رضا شعوری- آذربایجان شرقی
۳- محمد حیدری- خراسان رضوی
۷۵ کیلوگرم
۱- کامیار حسن - آذربایجان غربی
۲- محمدحسین فوقانیان- خراسان رضوی
۳- دایان کرد- گلستان
۸۰ کیلوگرم
۱- عرفان فرجی- آذربایجان شرقی
۲- چیاکو یوسفی- خراسان رضوی
۳- عرفان غلامیان- اصفهان
۸۰+ کیلوگرم
۱- محمدسام حاجمرادی- مازندران
۲- سید محمد یدالهی- اصفهان
۳- حسین مرادیفرد- خراسان رضوی
نتایج تیمی
۱- خراسان رضوی- ۳۶ امتیاز
۲- آذربایجان شرقی- ۲۷ امتیاز
۳- گلستان- ۲۷ امتیاز
*** رده سنی امید
۵۵ کیلوگرم
۱- مهدی غلامی- خراسان رضوی
۲- حامد ظهرابینیا- خوزستان
۳- علیرضا مرادی- کرمانشاه
۶۰ کیلوگرم
۱- محمدحسین هاشمی- اصفهان
۲- سید عقیل موسی- چهار محال و بختیاری
۳- علی حسینپوریان- چهار محال و بختیاری
۶۵ کیلوگرم
۱- عرفان سنسبیلی- گلستان
۲- میلاد قاسمزاده- آذربایجان غربی
۳- رضا محسنی گوهره- کرمانشاه
۷۰ کیلوگرم
۱- هادی قربانی- خراسان رضوی
۲- محمدرضا احمدیراد- همدان
۳- فرزین عطایی- خراسان رضوی
۷۵ کیلوگرم
۱- فرید ابراهیمی- آذربایجان غربی
۲- حسامالدین نری- گلستان
۳- حجت روشنضمیر- تهران
۸۰ کیلوگرم
۱- سید احمد سیدابراهیمی- آذربایجان غربی
۲- امین دولتی- آذربایجان غربی
۳- امید رضایی- تهران
۸۵ کیلوگرم
۱- کامبیز کاکههمی- آذربایجان غربی
۲- غلامرضا ملکزاده- آذربایجان شرقی
۳- ابراهیم محمدتبار ملکشاه- مازندران
۹۰ کیلوگرم
۱- احسان صحنه- گلستان
۲- علی محمدی گروئی- چهار محال و بختیاری
۳- علیرضا جواهری- خوزستان
۹۰+ کیلوگرم
۱- عباس سپهری- چهار محال و بختیاری
۲- علی ارژنگ- آذربایجان شرقی
۳- سید محمد یدالهی- اصفهان
نتایج تیمی
۱- آذربایجان غربی ۵۳ امتیاز
۲- تهران ۳۶ امتیاز
۳- خراسان رضوی- ۳۳ امتیاز
*** رده سنی بزرگسالان
۵۵ کیلوگرم
۱- حسن بهرامی- چهار محال و بختیاری
۲- فواد فخریان- چهار محال و بختیاری
۳- حمزه فتحی- کرمانشاه
۶۰ کیلوگرم
۱- میکائیل میرابی- گلستان
۲- اکبر حبیبالهزاده- آذربایجان شرقی
۳- احمد شمشادی- گلستان
۶۵ کیلوگرم
۱- حسین حبیبالهزاده- آذربایجان شرقی
۲- حمزه پنق- گلستان
۳- آریا خسروانی- تهران
۷۰ کیلوگرم
۱- سلیمان طریک- گلستان
۲- مهدی فلاح- آذربایجان غربی
۳- محمد سوختهسرایی- گلستان
۷۵ کیلوگرم
۱- بایک فرج الهی- آذربایجان شرقی
۲- سخید ایزدی- گلستان
۳- ابوذر حسینی- البرز
۸۰ کیلوگرم
۱- مصطفی مالمیر- قزوین
۲- بهروز عباسی- کردستان
۳- آرمان کریمی- تهران
۸۵ کیلوگرم
۱- احمد خراسانی- آذربایجان شرقی
۲- میلا مختاری- اصفهان
۳- عباس شریفی- گلستان
۹۰ کیلوگرم
۱- محسن مختاری- اصفهان
۲- ابوالفضل صدقی- آذربایجان شرقی
۳- حسن قربان- تهران
۱۰۰ کیلوگرم
۱- حامد آریاییفر- اصفهان
۲- سید امین یداللهی- اصفهان
۳- اسماعیل نقدی- اصفهان
۱۱۰ کیلوگرم
۱- محسن معتقدی- اصفهان
۲- آرش سمیعی- مازندران
۳- ریبوار احمد حمزه- آذربایجان غربی
۱۱۰+کیلوگرم
۱- احسان مهرافزا- البرز
۲- ابوالفضل عبدالمالکی- تهران
۳- محمد ارفعی- آذربایجان غربی
نتایج تیمی
۱- اصفهان ۷۱ امتیاز
۲- گلستان ۵۸ امتیاز
۳- آذربایجان شرقی ۴۷ امتیاز
*** رده سنی پیشکشوتان (۴۰ تا ۵۰ سال)
۷۰ کیلوگرم
۱- ابراهیم قصابیاقدم- آذربایجان شرقی
۲- نوروز اسماعیلی- مازندران
۳- علی علیحسینی- ایلام
۸۰ کیلوگرم
۱- علیرضا احمدی- البرز
۲- رسول جامی- فارس
۳- فرهاد افشاری- البرز
۹۰ کیلوگرم
۱- حمید محمدیپور- یزد
۲- امیر صالحی- اصفهان
۳- جعفر عاطفی- خراسان رضوی
۱۰۰ کیلوگرم
۱- قنبر قاسمی- البرز
۲- احمد ریحانی- مازندران
۳- حسین استادی- اصفهان
۱۰۰+ کیلوگرم
۱- مرتضی حاجمرادی- مازندران
۲- احمد دوسری- خوزستان
۳- سعید سقر- تهران
رده سنی پیشکسوتان (۵۰ تا ۶۰ سال)
۷۵ کیلوگرم
۱- محمدرضا انصاری- اصفهان
۲- هوشنگ فقراپرست- البرز
۳- مسعود مولوی- مرکزی
۹۰ کیلوگرم
۱- سعید بقلانی- خوزستان
۲- محمود قادری- فارس
۳- حمیدرضا قائمی طبری- تهران
۱۰۰ کیلوگرم
۱- غلامعباس ارجمند- آذربایجان غربی
۲- محمدحسن سالاری- یزد
۳- علیرضا جهانقربان- اصفهان
۱۰۰+ کیلوگرم
۱- ابوالفضل شایسته- اصفهان
۲- رحمان ابوبکری- آذربایجان غربی
۳- کیهان رهبر- مازندران
نتایج تیمی
۱- اصفهان ۴۲ امتیاز
۲- مازندران ۳۴ امتیاز
۳- البرز ۳۳ امتیاز
***معلولین***
۶۰ کیلوگرم
۱- مرتضی دشتی- البرز
۲- علیرضا هادیان- تهران
۳- رضا ناصریان- خوزستان
۷۰ کیلوگرم
۱- حاف محمدیآذر- آذربایجان غربی
۲- نوروز اسماعیلی- مازندران
۳- مجید کدخدا- خراسان رضوی
۸۰ کیلوگرم
۱- عباس صوفی- مرکزی
۲- بابک کاظمآوینی- البرز
۳- ناصر جعفری- مازندران
۹۰ کیلوگرم
۱- محسن گلاف- خوزستان
۲- یداله آژیده- البرز
۳- غلامرضا هادوی- البرز
نتایج تیمی
۱- شهرداری پردیس البرز ۲۹ امتیاز
۲- خوزستان ۱۵ امتیاز
۳- آذربایجان غربی ۱۴ امتیاز
*** نتایج مجموع تیمی راست دست ***
۱- اصفهان
۲- گلستان
۳- مازندران
نظر شما