همشهری آنلاین: وزیر بهداشت از بیمارستان در حال ساخت شماره دو فارابی با مساحتی بالغ بر ۴۴ هزار متر مربع، مرکز غربالگری نوزادان نارس، اتاق عمل سیار و طرح توسعه بخش‌های این بیمارستان بازدید کرد.

بازدید وزیر بهداشت ازبیمارستان فارابی

به ‌گزارش همشهري آنلاين، سید حسن هاشمی در این بازدید، بر لزوم تسریع در توسعه، ساخت و تکمیل بیمارستان ‌جدید فارابی و تکمیل بخش‌های در حال توسعه این بیمارستان تاکید کرد و گفت: مقرر شد با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران اعتبارات لازم به منظور توسعه و تکمیل طرح توسعه بخش‌های‌های بیمارستان به موقع تخصیص یابد.

وزیر بهداشت، همچنين با اعضای هیات علمی و اساتید پیشکسوت بیمارستان فارابی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

هاشمی در این دیدار با اشاره به حضور بهترین فارغ التحصیلان رشته چشم پزشکی در این بیمارستان، گفت: باید همیشه میان فارغ التحصیلان و بیمارستان ارتباط وجود داشته باشد تا دو قطبی بودن در بیمارستان رخ ندهد و باید همه در کنار یکدیگر باشند.

وزیر بهداشت بر ضرورت احترام و ‌قدر شناسی از اساتید و پیشکسوتان تاكيد كرد و گفت: اساتید و پیشکسوتان سرمایه‌های اصلی این بیمارستان هستند و باید به آنها احترام گذاشت.

او تاکید کرد: نباید در این بیمارستان گرفتار حاشیه شویم و باید همراهی، همدلی بیش از آنچه که مشهود است ایجاد شود و افرادی که مسئولیت دارند موظف هستند این همراهی را بیشتر کنند تا سرعت پیشرفت افزایش یابد.

هاشمی با تاکید بر این که همراهی و همکاری در هر حوزه ای به نفع آن حوزه خواهد بود، گفت: مطمئن باشید بیمارستان فارابی در آینده، مدرن ترین بیمارستان چشم پزشکی خواهد بود و خود را برای روزی که یکی از قطب‌های چشم پزشکی مطرح در جهان شوید آماده کنید. برای رسیدن به رتبه اول باید تلاش کرد و نباید سلیقه ای عمل کرد چرا که این مسئله مارا به جایی نخواهد رساند.

کد خبر 395225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =