همشهری آنلاین: نشست مسئولان دفاتر خدمات سلامت استان‌های البرز، قم، همدان، کرمانشاه، کردستان، خراسان شمالی، هرمزگان، آذربایجان غربی و تهران در مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت برگزار شد.

دکترخسرو صادق نیت

به گزارش وبدا، دکتر خسرو صادق نيت، رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در نشست مسئولان دفاتر خدمات سلامت 9 استان کشور بر اهمیت نظارت‌های بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی تاکید کرد و گفت: اقدامات این دفاتر به عنوان ارائه دهنده خدمات در بخش خصوصی از مولفه‌های مهم در ارتقاء وضعیت بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی است.

رئیس مرکز سلامت محیط و کار افزود: برنامه دفاتر خدمات سلامت با راه اندازی ۲۴ دفتر در تهران با هدف اجرایی نمودن برنامه ممیزی بهداشتی از واحدهای صنفی آغاز و در فراخوان مرحله دوم، ۱۹ دفترِ دیگر در این استان راه اندازی شد.

وی گفت: در مرحله اول کشوریِ این برنامه، دفاتر خدمات سلامت در 9 استان البرز، قم، همدان، کرمانشاه، کردستان، خراسان شمالی، هرمزگان، آذربایجان غربی و تهران شروع به کار کردند.

صادق نیت خاطر نشان کرد: اعتماد به بخش خصوصی با نظارت و برنامه ریزی درست می‌تواند موفقیت در نظارت‌های بهداشتی را چندین برابر کند و انتخاب افراد توانمند و با انگیزه مناسب می‌تواند در جهت نیل به اهداف تعیین شده کمک کننده باشد.

کد خبر 382916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =