همشهری‌آنلاین: هشت کانون از نه کانون تخصصی خانه موسیقی در نوبت اول به نصاب لازم نرسیدند و برگزاری انتخابات آنها به نوبت دوم موکول شد.

به گزارش همشهری آنلاین به جز کانون صدابرداران موسیقی که کمترین تعداد عضو را در این نهاد مدنی دارد و در نوبت اول به نصاب لازم رسید بقیه کانون‌ها انتخابات خود را از روز سه‌شنبه،16 آذر برگزار خواهند کرد.[هیئت مدیره کانون صدابرداران انتخاب شد]

بر اساس این گزارش زمان و مکان برگزاری نوبت دوم مجامع عمومی یادشده طبق برنامه اعلامی خانه موسیقی به شرح زیر است:

نوازندگان کلاسیک: ساعت 14 تا 17 روز سه‌شنبه 16 آذر در خانه هنرمندان

 
پژوهشگران: ساعت 14 تا 17 روز یک‌شنبه 21 آذر در خانه موسیقی(ساختمان  خیابان فاطمی تقاطع جمالزاده)

خوانندگان کلاسیک :  ساعت 14 تا 17 روز دوشنبه 22 آذر در خانه موسیقی/ ساختمان فاطمی

آهنگسازان: ساعت 14 تا 17 روز  شنبه 27 آذر خانه موسیقی /ساختمان فاطمی

 خوانندگان سنتی: ساعت14 تا17روز 28یکشنبه 28 آذر در خانه هنرمندان

مدرسان:  ساعت 14 تا 17 روز دوشنبه 29 آذر  در خانه موسیقی /ساختمان فاطمی

 نوازندگان سنتی :  ساعت 14 تا 17 روزشنبه 4دی  در  تالار وحدت

سازندگان ساز: ساعت 14 تا 17 روز دوشنبه 6 دی در خانه هنرمندان  

بر اساس این گزارش تا کنون افراد زیر برای هشت کانون فوق نامزد شده اند،‌ضمن آنکه برابر تصمیم هیئت مدیره خانه موسیقی  اعیضای کانون‌ها در روز برگزاری مجامع هم می‌توانند نامزدی خود برای هیئت مدیره یا بازرسی کانون را اعلام کنند.

کانون نوازندگان کلاسیک :1- مهدی آرین مهر 2-سیمون آیوازیان 3-فرزاد دانشمند 4- مهرک صفائیه 5- امیر پدرام طاهریان 6- هومن عباسی شمس
نامزدی بازرسی: 1- خسرو بهرامی

کانون خوانندگان سنتی : 1- هنگامه اخوان 2-فاضل جمشیدی3-پریچهر خلوتی 4- منصور رحیمی 5- قاسم رفعتی 6-حسام الدین سراج 7-مظفر شفیعی 8-سید رضا طیبی 9-منوچهر فیروزی 10 -جهانگیر مهرپروران 11- نصرالله ناصح پور 12- حمیدرضا نوربخش
نامزدی بازرسی : 1- محمد اسماعیل قنبری 2- فاطمه مقدم

کانون خوانندگان کلاسیک : 1 - بهمن اسدی 2- پوژنگ پروازی 3-سودابه شمس 4- مسعود عالمی 5-شهلا میلانی 6-نسرین ناصحی
نامزدی بازرسی: محمدرضا صفی

کانون پژوهشگران : 1- فرشاد توکلی 2- علیرضا پورامید 3 - بابک خضرایی 4حمید رضا عاطفی 5-جهانگیر نصری اشرفی 6- بهروز وجدانی

کانون آهنگسازان: 1- مزدا انصاری 2- محسن ثقفی خراسانی 3-ناصر چشم آذر 4-وارطان ساهاکیان 5-تقی ضرابی 6- آرش عباسی 7-میلاد عمرانلو 8-محسن کوهستانی 9- امیر معینی 10-سارانجفیان 11- لوریس هویان
نامزدی بازرسی : بهنام خدارحمی

کانون مدرسان : 1- فرهاد الفتی 2- مصطفی کمال پورتراب 3- هما سادات افسری 4-فرمان مرادی 5- هادی منتظری 6- مهدی ولی پور 7- آذر هاشمی
نامزدی بازرسی: 1- مهناز ناصرروستا

کانون سازندگان ساز : 1-بیاض امیرعطائی 2-لطف الله باجالان 3-یوسف پوریا 4- رامین جزایری 5-یوسف دوامی 6-یدالله گودرزی 7- غلامرضا میرهاشمی 8- امیر همتی 9- بابک یاری
نامزدی بازرسی: 1-علی بزرگی 2- ارسلان حاتمی 3- منصور رضایی

کانون نوازندگان سنتی : 1- بهداد بابایی 2-مهتاب بهبودی 3- مسعود حبیبی 4-علی حدادی نژاد 5-میرجعفر حیدری 6-مسعود شعاری 7-زید الله طلوعی 8-عاشیق کوثر علی شهبازی 9-مهدی فلاح صفا 10-مرتضی مبکی 11- رضا موسوی زاده 12-سعید محمدی جزی 13-بهزاد میرلو
نامزدی بازرسی : ویدا روستا

کد خبر 122486

برچسب‌ها