یکشنبه 1 مهر 1397 | به روز شده: 41 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 27 مرداد 1397 - 11:54:59 | کد مطلب: 413933 چاپ

مراکز همگانی خرید و فروش خودرو به شبکه مجازی می‌پیوندد

اجتماع > اجتماعی - همشهری‌آنلاین:
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: اجرایی‌کردن نرم‌افزار دیجی کار سبب تسهیل خرید و فروش شهروندان می‌شود و به زودی مراکز همگانی خرید و فروش خودرو به شبکه مجازی می‌پیوندد.

به گزارش شرکت ساماندهی مشاغل، فرهاد افشار،مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در تشریح نرم‌افزار دیجی‌کار گفت: با اجرای این طرح علاوه بر روزهای جمعه در سایر روزهای هفته نیز شاهد خرید و فروش خودرو در مراکز خواهیم بود.

فرهاد افشار با اشاره به خواست مدیران شهری و اهمیت نیاز شهروندی در راستای تحقق شهر الکترونیک، تصریح کرد: اداره امور شهروندان اعم از خدمات و سرویس‌های آنلاین و شبانه‌روزی در تمامی روزهای هفته و با ضریب امنیت بالا از جمله مصادیق این امر محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، افشار افزود: پروژه الکترونیکی‌کردن مراکز همگانی خرید و فروش خودرو با همکاری و حمایت شرکت‌های دانش‌بنیان به ثمر می‌رسد و با اجرای آن شهروندان می‌توانند با مراجعه به پرتال شرکت ساماندهی و یا استفاده از اپلیکیشن طراحی‌شده نسبت به خرید و فروش خودرو اقدام کنند.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر به دغدغه‌های شهروندان در امر خرید و فروش خودرو دست دوم اشاره کرد و اظهار داشت: اطمینان از اصالت خودرو، سلامت فنی و قیمت عادلانه از جمله محاسن این روش خواهد بود و از این طریق آسایش روانی جامعه هدف تامین خواهد شد.

او در ادامه توضیح داد: در این طرح شهروندان می‌توانند با استفاده از اپلیکشن ، مشخصات خودرو خود را وارد کرده و نوبت و مکان استقرار خودرو خود را در مراکز رزرو کنند. همچنین بنا به درخواست مشتری خدمات قولنامه، ثبت سند و تعویض پلاک انجام می‌شود.

 افشارخاطر نشان کرد: با توجه به خدمت‌رسانی این طرح در همه روزهای هفته شاهد افزایش ظرفیت پذیرش خودرو از 10 هزار دستگاه تا 10 برابر افزایش خواهیم بود.