چهارشنبه 4 مهر 1397 | به روز شده: 1 ساعت و 39 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
پنجشنبه 19 فروردین 1395 - 04:30:00 | کد مطلب: 329693 چاپ

یک مسابقه‌ی سلفی!

کودک و نوجوان > فرهنگی - اجتماعی - خبر > امسال در رویداد بهارستان، سازمان زیباسازی شهر تهران آثار بسیاری در سطح شهر نصب کرده است که حتماً برخی از آن‌ها را دیده‌اید؟ حالا شما می‌توانید در یک مسابقه‌ی سلفی هم شرکت کنید و عکس‌هایتان را در مسابقه‌ی هنری این رویداد شرکت دهید.

مسابقه در دو بخش سلفی (عمومی) و بخش حرفه‌ای برگزار می‌شود. بخش عمومی، شامل عکس‌های سلفی با نشانه‌های محیطی نوروز در سطح شهر تهران اعم از حجم‌های شهری ویژه‌ي نوروز، نقاشی‌های دیواری و تخم‌مرغ‌های رنگی سطح شهر تهران می‌شود.

علاقه‌مندان برای ارسال عکس سلفی می‌توانند در اینستاگرام شخصی شرکت‌کنندگان با هشتگ «#بهارستان‌۹۵» یا «baharestan95#» و تگ‌کردن صفحه‌ي اینستاگرام بهارستان۹۵ به‌نشاني baharestan95@، اقدام کنند.

ذکر نام و نام‌خانوادگی در زیر عکس‌ها ضروري است. آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال عکس‌ها ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ است و نفرات برگزیده، اردیبهشت‌ماه معرفي خواهند شد.

گفتنی است، رویداد هنری «بهارستان» (سالانه‌ي هنرهای شهری بهار تهران) هم‌زمان با روزهاي نوروز ۱۳۹۵ در تهران برگزار می‌شود و تا پایان فروردین ماه ادامه دارد.

هم‌چنین ارسال عکس سلفی به صورت دایرکت برای صفحه‌ي اینستاگرام بهارستان‌۹۵ به آدرس baharestan95@ و هم‌چنین ارسال عکس سلفی به صورت فایل بر روی سایت سازمان زیباسازی  به آدرس www.zibasazi.ir ، بخش مختص فراخوان عکاسی بهارستان ۹۵ نیز فراهم است.

 

دوچرخه شماره ۸۲۶

عكس: مهبد فروزان