جمعه 30 شهریور 1397 | به روز شده: 20 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 11 مرداد 1393 - 16:58:50 | کد مطلب: 267481 چاپ
چمران:‌

شرایط کار خانم‌ها در شهرداری ساماندهی شده است؛ منشی مدیر آقا باید آقا باشد

شهر > شورای شهر - همشهری آنلاین:
رئیس سابق شورای شهر تهران معتقد است محمدباقر قالیباف، کار خانم‌ها را در شهرداری ساماندهی کرده است تا برای خود خانم‌ها هم ناراحت کننده نباشد.

ایسنا نوشت: مهدی چمران عضو شورای شهر تهران درباره‌ بخشنامه منتشر شده درباره‌ تغییر پست خانم‌ها، تاکید کرد بحث‌های مطرح شده "چیز خاصی نیست" و در ارتباط با پست‌های مسئولیتی در شهرداری نبوده است.

وی با بیان اینکه عرفا، منشی مدیر آقا باید آقا باشد و این مسئله جدیدی نیست، افزود: شهرداری مکانی است که از همه طبقات به آنجا مراجعه می‌شود و الان با این شرایط جدید کار خانم‌ها ساماندهی شده است.

چمران با اشاره به صحبت‌های قالیباف در پیش خطبه‌های دو هفته پیش نماز جمعه،‌ گفت: این ساماندهی،‌ منوط به اینکه فضای کافی و امکانات وجود داشته باشد، به این صورت است که خانمها کنار هم و آقایان کنار هم باشند. همان طور که در شورا دفتر اعضای خانم از دفتر اعضای آقا جدا است.

وی با تاکید بر اینکه قرار بر این بوده است تا خانم‌های کارمند ساماندهی مکانی شوند و برای خودشان هم مساله ناراحت کننده نباشد، ادامه داد: این کار برای این است که خانم‌ها از لحاظ خانوادگی و شخصیت، دچار مشکل نشوند.

رئیس سابق شورای شهر تهران البته اذعان کرد که اصل بخشنامه منتشر شده در سایت‌ها را ندیده است و طبق آنچه از صحبت‌های قالیباف برداشت کرده است،‌ بحث تغییر پست خانم‌ها، مطرح نیست.