همشهری آنلاین: شورای شهر طی توضیحی درباره یک افطاری گفت این برنامه با هزینه شخصی دو تن از اعضا بود و با یک پذیرایی معمولی بود.

شورای شهر

به گزارش ایسنا، در پی انتشار برخی اخبار حواشی افطاری دو تن از اعضای شورای شهر تهران که با حضور شهردار تهران و رییس شورای شهر با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، شورای شهر تهران طی اطلاعیه‌ای به شائبات این افطاری واکنش نشان داد و اعلام کرد: "افطاری پنج شنبه دهم خرداد ماه با حضور اهالی رسانه، اعضای شورا، شهردار تهران و برخی مدیران ارشد دولتی به هزینه کرد شخصی دو عضو شورای شهر یعنی آقایان حق شناس و اعطا برگزار شد. همان طور که در تصاویر ثبت شده از این مراسم مشخص است پذیرایی در سطح معمول و در تالاری که متعلق به شهرداری است برگزار شد و نکته شایان ذکر این است که کارکنان شهرداری و شورا مراسم خود را در این تالار برگزار می کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: این افطاری را به عقب ماندگی پروژه‌های شهری از جمله تعطیلی خط ۷ مترو نسبت داده‌اند اما همگان می‌دانند که خط ۷ مترو تنها برای جلب رای شهروندان تهرانی در سبد انتخاباتی شهردار اسبق افتتاح شد و در مدت کوتاهی مورد استفاده بود که با هشدارهای خطر جدی برای شهروندان این خط به دلیل ملاحظات ایمنی تعطیل شد.

 

کد خبر 407220

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =