همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با وجود دو نیروی دریایی قدرتمند ارتش و سپاه، دشمن در عرصه دریا هم که اصلی‌ترین نقطه تقابل با ایران است هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

علی فدوی

به گزارش روابط عمومی کل سپاه، دریادار پاسدار علی فدوی روز شنبه در نخستین همایش مشترک دریایی ارتش و سپاه با بیان اینکه مشورت و هم اندیشی بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه باعث پیشرفت هرچه بهتر اهداف سازمان و ایجاد همدلی و اتحاد می شود، افزود: فرماندهی معظم کل قوا همواره بر این اتحاد و همدلی تاکید دارند و برگزاری این گردهمایی ها باعث ایجاد بازدارندگی می شود.

وی ادامه داد: همه ما بر این باوریم که از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تا به امروز که در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستیم رمز موفقیت و پیروزی، همین اتحاد و همدلی بین مردم و نظام بوده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه در زمینه دفاع و بازدارندگی توانسته‌ایم خود را به جهانیان ثابت کنیم، گفت: جمهوری اسلامی ایران 8 سال جنگ تحمیلی را با موفقیت پشت سر گذاشت و به دشمن نشان داد که نیروهای مسلح و مردم ایران هر نوع تهدیدی را خنثی می کنند و امروز هم همه دنیا به این نتیجه رسیده که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از یک قدرت بازدارندگی بسیار قوی برخوردارند و اعترافات و صحبت های مقامات مسئول رسمی آمریکا مهر تأییدی بر این ادعاست.

دریادار فدوی در پایان افزود: عنایات خداوند متعال چنان رعب و وحشتی را در بین کشور های متجاوز قرار داده که همواره شاهد هستیم چند کشور به اصطلاح قدرتمند دور هم جمع می شوند تا برای جلوگیری از قدرت ایران تصمیم بگیرند و از پیشرفت نظامی و علمی جمهوری اسلامی ایران جلوگیری کنند. این ترس و بیم فقط ناشی از لطف پروردگار است که ما همواره شکرگزار آن هستیم.

کد خبر 399844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =