دوشنبه 2 مهر 1397 | به روز شده: 54 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 20 تیر 1397 - 16:12:35 | کد مطلب: 410459 چاپ

کی‌روش می‌ماند؛ شاید تا جام جهانی ۲۰۲۰

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: توافقات لازم میان کارلوس کی روش و فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری صورت گرفته و جدایی این مربی پرتغالی از تیم ملی ایران صحت ندارد. وی گفت شاید این قراراد تا جام جهانی ۲۰۲۰ هم تمدید شود.

عبدالکاظم طالقانی ،در گفت‌و‌گو با ایرنا در خصوص آخرین وضعیت تمدید قرارداد کی‌روش اظهار داشت: از نظر ما وی همچنان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است و توافقات لازم نیز با این مربی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با کی روش، قرارداد او تا پایان جام ملت‌ها خواهد بود و در صورت تایید کار وی از سوی مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال، این قرارداد قطعا تا پایان جام جهانی 2022 قابل تمدید خواهد بود.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا از فعالیت کی روش در تیم ملی رضایت دارد گفت: تمامی اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال از این مربی رضایت دارند و قطعا عملکرد کی روش مثبت بوده است.

وی در پاسخ به اینکه آیا در دوره جدید فعالیت سرمربی پرتغالی در تیم ملی، فدراسیون فوتبال توانایی مدیریت این مربی را خواهد داشت، تصریح کرد: از زمان حضور مهدی تاج در راس فدراسیون فوتبال این مربی به بهترین شکل مدیریت شده است.

طالقانی اظهار داشت: با وجود تمام تلخی‌هایی که کی روش دارد تاج توانسته بدون حاشیه این مربی را در تیم ملی نگه دارد.