چهارشنبه 27 تیر 1397 | به روز شده: 14 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 22 مرداد 1396 - 12:23:31 | کد مطلب: 379098 چاپ

تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا؛ زنجانی و تارینیان جام قهرمانی را بالای سر بردند

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
فاطمه زنجانی و آرگین تارینیان قهرمان رقابت‌های یک هفته‌ای تنیسورهای نوجوان آسیا در تهران شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس، آخرین روز رقابت‌های تور تنیس زیر 14 سال آسیا در بخش دختران و پسران به میزبانی زمین‌های مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و تنیسورها در دیدارهای فینال به مصاف یکدیگر رفتند.

در فینال بخش انقرادی پسران آرگین تارینیان با نتیجه ( 2-6 و 6-7 ) علی یزذانی را مغلوب کرد و قهرمان شد، یزذانی در جایگاه دوم ایستاد و هازلی از مالزی و ونداد غیبی سوم مشترک شدند و در فینال بخش انفرادی دختران فاطمه زنجانی با نتیجه ( 2-6 و 2-6 ) مشکات‌الزهرا صفی را از پیش رو برداشت و قهرمان شد، صفی نايب قهرمان شد، ملینا مهرانی و آریسا سبزه زار سوم مشترک شدند.

همچنین پیش از این و با برگزاری فینال بخش دو نفره پسران، زوج آریو جوادی - آرگین تارینیان با شکست ( 4-6 و 2-6 ) علی یزدانی - سامان رضائیان صاحب عنوان قهرمانی شدند و در بخش دختران تیم دنیا عامری- فاطمه سادات زنجانی با نتیجه ( 4-6 و 3-6 ) زوج دریا مستوفی - مشکات‌الزهرا صفی را از پیش رو برداشتند و عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کردند.

به این ترتیب مراسم اختتامیه بازی‌ها با حضور فرشاد صفتی سرپرست هیئت تنیس استان تهران، امیرحسین موسوی دبیر کمیته داوران، آقای اسدی و عبدالله‌زاده و سامان حسنی سرداور مسابقات برگزار و از نفرات برتر تقدیر شد.

در جدول اصلی بازی‌ها 64 تنیسور از کشورهای ایران و مالزی حضور داشتند.

سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده سامان حسنی، داور نشان برنز کشورمان بود.