همشهری آنلاین: ضابطین دستگاه قضایی ۴۲ قبضه اسلحه قاچاق را در کرمانشاه کشف و توقیف کردند.

کشف اسلحه قاچاق کرمانشاه

به گزارش مهر و به نقل از دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه، ضابطین دستگاه قضایی مستقر در محور کامیاران- کرمانشاه به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده که پس از دستور توقف به خودرو و بی توجهی راننده و سرنشینان، عملیات تعقیب و گریز انجام گرفت.

در ادامه این تعقیب و گریز به علت بی‌توجهی به هشدار و دستور ایست ضابطین قضایی به سمت خودروی مذکور پنج تیر شلیک کردند که سرنشینان خودور در پی تیراندازی اقدام به پرتاب بخشی از محموله خود به بیرون ازخودرو کردند و همچنان به مسیر خود ادامه دادند.

بانزدیک شدن خودروی حامل محموله قاچاق به ورودی روانسر ضابطین دستگاه قضایی در ورودی شهر مورد نظر اقدام به ایجاد معبر کرده و خودرو مذکور به سمت جاده خاکی منحرف و متوقف می شود.

در پی بازرسی ضابطین قضایی از خودرو ۴۲ قبضه اسلحه وینچستر که به صورت حرفه‌ای در کپسول CNG و سپر ماشین جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

همچنین طی تحقیقات از سرنشینان خودرو مشخص شد که آنان اسلحه را از شهر مهاباد خریداری کرده و قرار داشته‌اند که آن را به شخصی در شهر کرمانشاه تحویل دهند.

متهمین دستگیر، خودرو با محموله توقیف و ضبط و برای این موضوع تشکیل پرونده شد وشخص تحویل گیرنده محموله تحت تعقیب قرار گرفته است.

کد خبر 418430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =