همشهری آنلاین: رییس کمیسیون عمران مجلس از آسیب‌شناسی آثار منفی تلاطم ارزی در بازارهای اقتصادی توسط دو عضو کابینه دولت در جلسه غیرعلنی امروز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه مجلس سخن گفت و افزود:

شریعتمداری وعده داد لیست اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت‌کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی در حوزه‌های مختلف به ویژه شرکتهای خودروساز به طور کامل منتشر کند.

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در جلسه غیرعلنی امروز مجلس، دلایل و ریشه‌های نابسامانی‌های ارزی و اقتصادی کشور به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای عبور از این چالش به ویژه عبور از چالشهای ارزی و خودرو بحث و تبادل نظر شد.

نماینده مردم جهرم در مجلس از اظهارنظر محمدرضا تابش نایب رییس فراکسیون امید، حمیدرضا حاجی بابایی رییس فراکسیون نمایندگان ولایی، رییس کمیسیون عمران مجلس و برخی از روسای کمیسیون های تخصصی مجلس در این جلسه سخن گفت.

وی اظهار نظر روسای کمیسیون‌ها را بسته به حوزه عملیاتی کمیسیونهای تخصصی دانست و افزود: بنده نیز در خصوص مسکن، آب شرب و پروژه‌هاي عمرانی صحبت کردم.

رییس کمیسیون عمران با اشاره به سخنان نوبخت از اعلام آمادگی دولت برای مدیریت شرایط سخت اقتصادی سخن گفت و به تشریح برنامه‌های دولت برای کمک به اقشار ضعیف و جلوگیری از آسیب به طبقات محروم سخن گفت البته نمایندگان غالبا بر این اعتقادند که برای خروج از بحرانها و مشکلات اقتصادی بهتر است دولت لایحه بدهد.

کد خبر 409670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =