همشهری آنلاین: الهام فخاری با بیان انتقادات وارده به شروط جدید دریافت آرم ورود به طرح ترافیک گفت: ظاهرا زمان اجرای این طرح با تعویق مواجه شده و از ۱۰ اردیبهشت نیز اجرایی نخواهد شد.

الهام فخاری

به گزارش ايلنا، الهام فخاری، در جلسه يكشنبه 26 فروردين شوراي شهر تهرانف، با ارائه تذکری در خصوص اجرای طرح ترافیک در سال 98 گفت: اجرای طرح ترافیک در حوزه پیگیری معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران است. طرح ترافیک در انتهای سال 96 به تصویب شورا رسید اما تاکنون اجرایی نشده است و من در خصوص پایش گام به گام و نظارت آن تذکر می‌دهم.

وی ادامه داد: با وجود تسریع کارها اجرای طرح ترافیک تا 15 فروردین ماه به تعویق افتاد همچنین به دلیل ثبت نام دیرهنگام شهروندان 10 روز دیگر اجرای این طرح به تعویق افتاده است و با 25 روز تاخیر قرار بود از 10 اردیبهشت ماه اجرایی شود اما ظاهرا اجرای این طرح از این زمان همه دیرتر می‌شود این تاخیر زمانی بدون دریافت هزینه ضرر می‌رساند و لازم است طی گزارش فنی دلایل لازم را ارائه کنند.

این عضو شورای شهر با بیان اینکه خبرنگاران، توان‌یابان، پزشکان و دانشگاهیان در خصوص دریافت خدمات ویژه طرح ترافیک اظهارات ناراضایتی کرده‌اند، گفت: با توجه به اینکه گزارش ابلاغ فرآیندها و ضوابط به شورا ارائه شده در گزارشی شرایط دریافت خدمات خبرنگاران آژانس‌ها توان‌یابان و پزشکان ارائه شود همچنین ایجاد زیرساخت‌های فنی از جمله دوربین‌ها با تاخیر انجام شده است لذا درخواست ارائه گزارشی در خصوص شرح کارکرد این زیرساخت‌ها را به شورا دادیم

او ادامه داد: همچنین بررسی 16 دستور کار در یک جلسه شورا غیرواقع‌بینانه است.

کد خبر 402782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =