همشهری آنلاین: نتایج رده‌های سنی مختلف مسابقات اسکیت سرعت جایزه بزرگ قهرمانی کشور در بندر عباس اعلام شد.

Skate

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ، نتایج نفرات برتر مسابقه جایزه بزرگ اسکیت سرعت به شرح زیر می‌باشد:

  • ماده ۵۰۰۰ متر رده سنی سوم

نیما زنده‌بودی از بوشهر، مقام اول
رحیم قاسمی از اصفهان، مقام دوم
سهیل مقیمی از‌ اصفهان، مقام سوم

  • ماده ۵۰۰۰ متر رده سنی چهارم

علیرضا خسروی از بوشهر، مقام اول
امیر گورکی از بوشهر، مقام دوم
توحید دهقان طزرجانی از یزد، مقام سوم

  • ماده ۵۰۰۰ متر رده سنی پنجم

کیارش شامحمدی از مرکزی، مقام اول
یونس آقادادی از اصفهان، مقام دوم
محمدمتین جعفری از اصفهان، مقام سوم

  • ماده ۱۰۰۰۰ متر رده سنی ششم

امیر بهزادی بروجنی از چهار محال و بختیاری، مقام اول
پوریا قاسم‌پور از اصفهان، مقام دوم
حمیدرضا عابدی از اصفهان، مقام سوم

  • ماده ۳۰۰ متر رده سنی اول

آریا فیروزی از بوشهر، مقام اول
نیما صمدی دینانی از اصفهان، مقام دوم
ارسطو پرده‌شناس از بوشهر، مقام سوم

  • ماده ۵۰۰ متر رده سنی دوم

ماهان حقوقی از بوشهر، مقام اول
امیرمهدی صمدی از اصفهان، مقام دوم
مهدی حلال‌بحر از بوشهر، مقام سوم

  • ماده ۵۰۰ متر رده سنی سوم

نیما زنده‌بودی از بوشهر، مقام اول
سهیل مقیمی از اصفهان، مقام دوم
متین هیبتیان از اصفهان، مقام سوم

  • ماده ۵۰۰ متر رده سنی چهارم

امیر گورگی از بوشهر، مقام اول
علیرضا خسروی از بوشهر، مقام دوم
علی موسوی‌نسب از بوشهر، مقام سوم

  • ماده ۵۰۰ متر رده سنی پنجم

کیارش شامحمدی از مرکزی، مقام اول
محمدمتین جعفری از اصفهان، مقام دوم
رضا کرمی از بوشهر، مقام سوم

  • ماده ۵۰۰ متر رده سنی ششم

پوریا قاسم‌پور از اصفهان، مقام اول
دانیال زارع از یزد، مقام دوم
امیر بهزادی بروجنی از چهار محال و بختیاری، مقام سوم

 

در پايان هم نتایج رنکینگ مسابقات جایزه بزرگ اسکیت سرعت بندر عباس به شرح زیر اعلام شد:

  • رنکینگ رده سنی اول

نیما صمدی دینانی از اصفهان، مقام اول
آریا فیروزی‌مقام از بوشهر، مقام دوم
ارسطو پرنده‌شناس از بوشهر، مقام سوم

  • رنکینگ رده سنی دوم

ماهان حقوقی از بوشهر، مقام اول
امیرمهدی صمدی دینانی از اصفهان، مقام دوم
امیرحسین مهراب منفرد از بوشهر، مقام سوم

  • رنکینگ رده سنی سوم

نیما زنده‌بودی از بوشهر، مقام اول
رحیم قاسمی از اصفهان، مقام دوم
سهیل مقیمی از اصفهان، مقام سوم

  • رنکینگ رده سنی چهارم

امیر گورکی از بوشهر ،مقام اول
علیرضا خسروی از بوشهر، مقام دوم
توحید دهقان از یزد، مقام سوم

  • رنکینگ رده سنی پنجم

کیارش شامحمدی از مرکزی، مقام اول
امیر اسکندرپور بروجنی از چهار محال و بختیاری، مقام دوم
علیرضا باقری قلعه‌قاضی از هرمزگان، مقام سوم

  • رنگینک رده سنی ششم

پوریا قاسم‌پور از اصفهان، مقام اول
میلاد صالحی از تهران، مقام دوم
امیر بهزادی بروجنی از چهار محال و بختیاری، مقام سوم

 

 

کد خبر 400671

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =