همشهری آنلاین: در سومین روز از پیکارهای کاراته انتخابی تیم ملی (قهرمانی کشور) کاراته‌کاهای نوجوان و امید و نیز کاتاروهای جوان به روی تاتامی رفتند.

Karate

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، رقابت‌های انتخابی تیم ملی (قهرمانی کشور) در سومین روز با برگزاری مسابقات کاتا و کومیته نوجوانان و امید و نیز کاتای تیمی و انفرادی جوانان در سالن آزادی سنندج پیگیری شد و نتایج ذیل به دست آمد:

در کاتای انفرادی نوجوانان، محمدصدرا شیدزی از آذربایجان شرقی عنوان اول را به دست آورد، متین زارعی از تهران در رده دوم قرار گرفت، امیرحسین خاکپور از آذربایجان شرقی و امیرحسین گنجی‌زاده از کرمان سوم مشترک شدند.

در این بخش ۳۲ کاتارو حضور داشتند.

در وزن ۵۲- کیلوگرم، دانیال علیپور از مازندران مقام نخست را کسب کرد، امیررضا برزویی از کرمانشاه دوم شد، امیرحسین زینلی از قزوین و محمدرضا غفوری از مازندران سوم شدند.

در این وزن ۸۳ کاراته‌کا حضور داشتند.

در وزن ۵۷- کیلوگرم، محمدجواد توکلی از چهار محال و بختیاری اول شد، هادی کیانی از آذربایجان‌غربی در رده دوم قرار گرفت، عرشیا فیضی از کرمانشاه و محمد اعتمادی از فارس سوم شدند.

در این وزن ۴۳ کاراته‌کا حضور داشتند.

در وزن ۶۳- کیلوگرم، محمد شکی از گلستان اول شد، محمود نعمتی از قم در مکان دوم قرار گرفت، امیرحسین یارمحمد از آذربایجان‌غربی و شایان طالبی از مازندران سوم مشترک شدند.

برای این وزن ۴۴ کاراته‌کا نام‌نویسی کرده بودند.

در وزن ۷۰- کیلوگرم، میلاد غلامی از اصفهان بر سکوی اول ایستاد، آیدین یعقوبی از مازندران دوم شد، امیرمحمد نوروزی از خراسان رضوی و محمدمهدی مهاجری از کرمان سوم مشترک شدند.

این وزن ۳۰ شرکت‌کننده داشت.

در وزن 70+ کیلوگرم، محمدهادی طاهری از مرکزی اول شد، محسن صفرنژاد از گیلان در رده دوم قرار گرفت، محمدجواد بارانی از گلستان و محمدرضا کوده از البرز سوم شدند.

براي این وزن ۴۱ کاراته‌کا نام‌نویسی کردند.

در کاتای تیمی، تیم فارس الف با ترکیب پوریا همایون، محمدرسول همایون و محمد استخر اول شد، آذربایجان شرقی با ترکیب محمدصدرا شیدزی، امان‌اله حسین‌پور و کسری آینه‌ساز در جایگاه دوم ایستاد، فارس ۲ با ترکیب امین شفیعی، علیرضا علیزاده و علیرضا سلبی و گیلان الف با ترکیب حسن صالحی، امیر پورمیرزا و علی محمودی در مکان سوم مشترک قرار گرفتند.

در این بخش ۸ تیم شرکت داشتند.

در کاتای انفرادی جوانان، پوریا همایون از فارس در مکان نخست قرار گرفت، زانا فیضی از کردستان دوم شد، محمدرسول همایون از فارس و امین شفیعی از فارس سوم مشترک شدند.

در این بخش ۲۸ کاتارو حضور داشتند.

در کاتای انفرادی امید، امیرحسین آرمیده از مازندران اول شد، عباس حیاتی‌فر از کرمان در مکان دوم قرار گرفت.، امیرحسین کرمی از آذربایجان شرقی و سوران زمانی از کردستان سوم شدند.

در این بخش ۲۳ کاتارو حضور داشتند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم، سیدرضا راستین از کهگیلویه و بویراحمد اول شد، محمدطاها عبدالهی از مازندران در مکان دوم قرار گرفت، محمدامین قنبری از کرمان و میثم ادهمی از تهران سوم مشترک شدند.

در این وزن ۴۸ کاراته‌کا حضور داشتند.

در وزن ۶۷- کیلوگرم، علیرضا شیرصفت از فارس بر سکوی قهرمانی ایستاد، عبدالله ولدی از کرمانشاه دوم شد، محمدصادق شعبانی از گیلان و ابوالفضل ندیمی از گیلان سوم مشترک شدند.

در این وزن ۴۸ کاراته‌کا حضور داشتند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم، علیرضا اکبری از زنجان در رده نخست قرار گرفت، سینا خسرو از مازندران دوم شد، سامان عدالتی از البرز و علی‌اکبر دستجانی از تهران سوم شدند.

در این وزن ۲۶ کاراته‌کا حضور داشتند.

در وزن ۸۴- کیلوگرم، سید محمدرضا گیلان‌پور از گیلان اول شد، مجید نیکوهمت از مرکزی در مکان دوم ایستاد، دانیال دست‌افکن از قزوین و مهدی ابراهیمی از اصفهان در جای سوم مشترک قرار گرفتند.

در این وزن ۱۹ کاراته‌کا حضور داشتند.

در وزن ۸۴ + کیلوگرم، امیرحسین فداکار از تهران اول شد، مهدی چقاکبودی از کرمانشاه در رده دوم قرار گرفت، حسین زمانی از گیلان و سیدعلی حسینی از البرز سوم مشترک شدند.

در این وزن ۲۰ کاراته‌کا حضور داشتند.

 

کد خبر 397939

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =