همشهری آنلاین: یک نماینده مجلس گفت: بر اساس گزارش‌های واصله کانکس بخشی از مناطق زلزله‌زده تامین نشده و مردم هنوز در سرما به سر می‌برند.

مناطق زلزله زده کرمانشاه

به گزارش مهر، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، درباره آخرین وضعیت اسکان زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: متاسفانه ناآرامی‌ها و اعتراضات روزهای اخیر فراموشی زلزله زدگان کرمانشاه را به همراه داشت و شاهد کوتاهی کارشناسان و متولیان امر در انجام وظیفه خود هستیم.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، افزود: بر اساس گزارش‌های واصله کانکس بخشی از روستاهای دالاهو، گهواره و سرپل ذهاب تامین نشده و مردم هنوز در سرما به سر می‌برند.

وی ادامه داد: هر چند مقرر شد برای همه افرادی که در زلزله اثاث منزل‌شان تخریب شده، وام ارائه شود اما متاسفانه در این رابطه سلیقه ای عمل شده و این موضوع در حد یک ادعا باقی مانده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل مشکلات داخلی زلزله کرمانشاه و امدادرسانی به زلزله زدگان تحت شعاع قرار گرفت و برخی ازمسئولان و مدیران از زیر بار مسئولیت شانه خالی می‌کنند.

وی ادامه داد: مردم کرمانشاه نسبت به عدم تحقق وعده‌های داده شده گلایه دارند و به عنوان یک مطالبه عمومی باید پیگیری مشکلات آنها در دستور کار قرار گیرد.

نماینده مردم اسلام غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی افزود: چنانچه نسبت به این مهم بی‌توجهی شود به طور قطع در هفته آینده نمایندگان استان این موضوع را در قالب سوال و تذکر از وزرا پیگیری خواهند کرد.

کد خبر 394812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =