همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) نماد جوانمردی، غیرت، آزادگی، حقیقت طلبی و تجلی انسانیت هستند.

حسین سلامی

به گزارش ایرنا، سردارسرتیپ پاسدار حسین سلامی عصر چهارشنبه در یادواره شهدای مدافع حرم فاتحین افزود: پیروزی ‌های شگفت ‌انگیز و فراتر از تصورجبهه مقاومت را تبریک عرض می‌کنم، یک پیروزی شگفت انگیز در جایی که محل دفن سیاست‌های اسرائیل، آمریکا، انگلیس و مرتجعان منطقه می‌باشد، رقم خورده است.

وی ادامه داد: امروز پرچم اسلام در جهان به اهتزاز درآمده و پرچم استکبار به زیر کشیده شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه اضافه کرد: امروز در جهان شاهد طلوع خورشید اسلام و غروب استکبار هستیم و این نتیجه خون شهدا و توکل و صبر خانواده‌های شهداست.

سردارسلامی در ادامه تصریح کرد: امروز نشان داده شد که در برابر صهیونیسم و استکبار و سلطه گران تنها منطق جهاد و شهادت پاسخگو خواهد بود.

وی بیان داشت: تجربیات سخت و شیرین ما در طول چهار دهه گذشته نشان داده که می‌توان بدون تکیه بر قدرت‌های بزرگ قله‌های رفیعی از علم و فرهنگ را فتح کرد و پیروزی‌های بزرگی را رقم زد.

وی افزود: با فرهنگ مقاومت می‌توان هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کرد چرا که دشمن فکر می‌کرد با بوجود آوردن داعش می‌تواند زبانه‌های امید انقلاب اسلامی و روند گسترش اسلام در بلادها را تضعیف و از بین ببرد و منطقی از جهاد بدل اسلامی را در برابر جهاد ناب علم کنند اما گستره نفوذ اسلام پیش رفت و به یک اتحاد جهانی و بسیج جهانی تشکیل شد و بدین ترتیب طومار داعش در هم پیچیده شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه اظهار کرد: امروز سعودی‌ها در اجرای خط مشی‌های خود ناکام مانده و به رژیم صهیونیستی برای رسیدن به اهدافشان متوسل می‌شوند اما همه راه‌ها بر روی آن‌ها بسته شده و همه دیدند که چگونه فتنه آمریکایی - صهیونیستی در کردستان عراق بی نتیجه ماند.

وی تصریح کرد: ما در پایان دادن تسلط استکبار بر سرزمین‌های اسلامی همچنان گام برخواهیم داشت و این راه را ادامه خواهیم داد، چرا که تهدید گروهک تروریستی - تکفیری داعش فرصتی ایجاد کرد تا مسلمانان جهان اسلام از عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان و ایران با هم متحد شوند و بسیج جهانی اسلام در برابر دشمنان تکفیری شکل بگیرد.

یادواره شهیدان مدافع حرم فاتحین عصر چهارشنبه (یکم آذر 96) همزمان با هفته بسیج با حضور فرماندهان عالی رتبه نظامی در شبستان مصلای امام خمینی(ره) برگزارشد.

کد خبر 390313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =