یکشنبه 1 مهر 1397 | به روز شده: 14 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
سه شنبه 9 مرداد 1397 - 22:50:59 | کد مطلب: 412314 چاپ

پیشنهاد ۵۰ میلیون کرونی سلتاویگو به قدوس

ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
تیم فوتبال سلتاویگوی اسپانیا پیشنهاد ۵۰ میلیون کرونی (۵.۷ میلیون دلاری) به سامان قدوس ارائه کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از Svenskafans، سامان قدوس، بازیکن ایرانی تیم استورشوندز یکی از بهترین‌های لیگ سوئد است. پس از موفقیت استورشوندز با قدوس در لیگ اروپا، سلتاویگوی اسپانیا حاضر است برای امضای قرارداد با این بازیکن ۵۰ میلیون کرون (حدود ۵.۷ میلیون دلار) بپردازد. با این حال تیم سوئدی نمی‌خواهد ستاره خود را در خط حمله از دست بدهد. شایعه جدایی ستاره سلتاویگو یعنی یاگو آسپاس به گوش می‌رسد و به همین خاطر تیم اسپانیایی قصد دارد با مهاجم ایرانی قرارداد امضا کند.

قدوس در فصل گذشته هشت گل به ثمر رساند و به احتمال زیاد این تابستان سوئد را ترک کند. با این حال به نظر نمی‌رسد ستاره ایرانی عجله‌ای برای این تغییر داشته باشد. قدوس در این رابطه اظهار کرد: می‌خواهم قدم جدیدی بر دارم. مدت زمان حضورم در میدان برایم اهمیت دارد و به همین خاطر استرس ندارم. در این لحظه به تنها چیزی که فکر نمی‌کنم پول است.

بازیکن ایرانی در ادامه‌ اظهار کرد: از انگلیس، فرانسه، آلمان و اسپانیا پیشنهاد دارم. مذاکرات در جریان است و هنوز از هیچ طرف این مذاکرات به پایان نرسیده است. می‌دانم که بالاخره با یکی از تیم‌هایی که خواهانم هستند قرارداد امضا می‌کنم. شرایط به نحوی است که به احتمال فراوان در این تابستان از استورشوندز جدا شوم.

قدوس با وجود این که ۲۴ سال دارد، پس از جدایی نوری می‌تواند بازوبند کاپیتانی استورشوندز را ببندد. او در این رابطه اظهار کرد: اتفاق فوق‌العاده‌ای خواهد بود. برای من یک افتخار است. اگر کاپیتان تیم شوم باید بازیکنان را به نحو دیگری رهبری کنم. چنین مسئولیتی را دوست دارم چون تجربه جدیدی است و با آن مشکلی ندارم.