سه شنبه 1 آبان 1397 | به روز شده: 43 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 11:43:43 | کد مطلب: 398286 چاپ

انتقاد معاون شهردار از جابه‌جایی ردیف‌های بودجه ۹۷ شهرداری

شهر  > شهری - همشهری‌آنلاین:
معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران از جابه‌جایی ردیف‌های بودجه توسط اعضای شورای شهر در جلسه چهارشنبه ۲۵ بهمن انتقاد کرد و گفت: جابه‌جایی ردیف‌ها امکان حرکت درست به شهرداری را نمی‌دهد.

 حجت میرزایی، معاون برنامه‌ريزي شهردار تهران صبح امروز در جلسه فوق‌العاده شورای شهر تهران که برای بررسی ردیف‌های بودجه شش حوزه ماموریتی شهرداری تشکیل شد، گفت: من به جابه‌جایی‌ها نقد دارم چون مانند اين است كه بودجه‌ریزی مجدد انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا ،ميرزايي با بیان این‌که ما دیروز و به یک دفعه بودجه را تقدیم نکردیم که این گونه به هم می‌ریزد، گفت: ما چند هفته پیش بودجه را به شورا تقدیم کردیم و مرتبا نیز به شورا رفت و آمد داشتیم اما به یک‌باره ردیف‌ها به هم می‌ریزد و باید بگویم که منطق بودجه‌ریزی شهرداری را به رسمیت نمی‌شناسید، این در حالی است که برای همه ردیف‌ها ساعت‌ها کار کارشناسی شده و محاسبه دقیقی برای تعیین بودجه پروژه‌ها بر اساس حجم و ... در نظر گرفته شده است.

معاون شهردار تهران با بیان این‌که سالاری عنوان کرده مطالعات طرح تفضیلی باید با همکاری نهاد باشد، گفت: اصلا نهادی در کار نیست و مگر می‌شود ردیف‌های بودجه را منوط به جایی کرد که اصلا وجود ندارد و جابه‌جایی ردیف‌ها امکان حرکت درست به شهرداری را نمی‌دهد.

در همین زمینه: