یکشنبه 29 مهر 1397 | به روز شده: 9 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
شنبه 16 دی 1396 - 19:54:44 | کد مطلب: 394716 چاپ
موسیقی فجر ۳۳

بلیت چهار اجرا به اتمام رسید | استقبال کم‌رنگ از پاپ‌ها

فرهنگ > هنر - همشهری آنلاین:
بلیت‌های چهار اجرای سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در حالی به اتمام رسید که سامانه‌های فروش اینترنتی بلیت اقبال کم مخاطبان از کنسرت‌های بخش موسیقی پاپ را نشان می‌دهد.

به گزارش مهر، بلیت های چهار اجرای سی و سومین جشنواره موسیقی فجر چهار روز مانده به آغاز این رویداد موسیقایی به اتمام رسید. البته سامانه‌های فروش اینترنتی‌بلیت های جشنواره اقبال کم‌مخاطبان از اغلب کنسرت های بخش موسیقی پاپ را نشان می‌دهد.

طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از سامانه‌های اینترنتی فروش بلیت جشنواره تا روز شنبه ۱۶ دی ماه بلیت کنسرت ارکستر «پارس» به رهبری ناصر نظر در تالار وحدت، ارکستر «مهر» به رهبری ناصر ایزدی در تالار وحدت، گروه «گره» به سرپرستی شهروز ابوترابی در برج آزادی و گروه «دال» به سرپرستی شایان شکرابی در برج آزادی به اتمام رسیده است.

در بخش موسیقی پاپ جشنواره که همواره از پرمخاطب‌ترین و پرفروش‌ترین بخش‌های این رویداد موسیقایی بوده تنها تاکنون روند فروش بلیت کنسرت‌های حامد همایون، بهنام بانی و سیروان خسروی شکل مطلوبی داشته است.

در بخش‌های دیگر جشنواره هنوز روند رو به رشدی در بلیت فروشی اتفاق نیفتاده و باید دید در چند روز باقی مانده به جشنواره که حال و هوای موسیقی کشور به طور طبیعی تحت تاثیر این رویداد قرار می‌گیرد می‌توانیم شاهد فروش بیشتر بلیت آثار شرکت‌کننده در بخش‌های مختلف باشیم یا خیر؟

یکی از مهم ترین مواردی که می‌تواند باعث گرم کردن تنور جشنواره موسیقی فجر شود تبلیغات شهری است که به نظر می آید دست اندرکاران جشنواره باید هر چه زودتر این بخش را کلید بزنند. البته طبق آخرین خبرها گویا قرار است با توجه به رایزنی انجام گرفته توسط مدیر جشنواره با مدیران سازمان زیباسازی شهر تهران و همچنین اقدامات مدیران سامانه های فروش بلیت جشنواره، از امشب (شنبه ۱۶ دی) بیلبوردهایی در منطق و معابر مختلف شهر با موضوع جشنواره موسیقی فجر نصب شود.

سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از بیستم  تا سی ام دی ماه سال جاری به مدیریت حمیدرضا نوربخش در تالارهای وحدت، رودکی، مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی، بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، سالن همایش ایرانیان و برج میلاد تهران برگزار می‌شود.