جمعه 27 مهر 1397 | به روز شده: 2 ساعت و 18 دقیقه قبل

HAMSHAHRIONLINE

The online version of the Iranian daily Hamshahri
ISSN 1735-6393
یکشنبه 2 مهر 1396 - 16:55:12 | کد مطلب: 383272 چاپ

تمدید مهلت شرکت در جشنواره سینما حقیقت

سینما و تلویزیون > سینمای‌ ایران - همشهری آنلاین:
مهلت شرکت در بخش مسابقه ملی یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» با درخواست جمعی از تهیه‌کنندگان و مستندسازان سینمای ایران تا پانزدهم مهرماه تمدید شد.

به گزارش مهر، بر اساس اعلام روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت عموم تهیه‌کنندگان و مستندسازان تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۵ مهرماه ۹۶ فرصت دارند که مشخصات جدیدترین آثار مستند خود را روی وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir ثبت کرده و نسخه نهایی فیلم خود را برای بازبینی به دبیرخانه جشنواره «سینماحقیقت» به نشانی خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طبقه اول تحویل دهند که این مهلت با توجه به فاصله زمانی کوتاه تا آغاز جشنواره تمدید نمی‌شود.

اسامی فیلم‌های منتخب بخش «مسابقه ملی» جشنواره «سینماحقیقت» در ۲ گروه مستندهای کوتاه تا ۴۵ دقیقه و بلند یعنی بالای ۴۵ دقیقه در نیمه دوم آبان‌ماه اعلام می شود.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای ۱۹ تا ۲۶ آذرماه ۱۳۹۶ با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است در شهر تهران برگزار خواهد کرد.