بازار

 • دیدنی های استانبول و تنگه ای که اروپایی اش کرده

  دیدنی های استانبول و تنگه ای که اروپایی اش کرده

  یکی از مهم ترین شهرهای تجاری ترکیه، شهر استانبول است. یکی از رویایی ترین مقاصد گردشگری که در نزدیکی ایران قرار دارد. اتصالی بین اروپا و آسیا و نمادی از مدرنیته در دنیای امروز ترکیه است.

 • تست افسردگی چیست؟

  تست افسردگی چیست؟

  تست ها و آزمون های زیادی در سراسر دنیا برای ارزیابی افسردگی ارائه شده است. از مشهورترین این تست ها می توان به تست افسردگی بک ٢ (BDI-ll) اشاره نمود. اهمیت این تست به گونه ای است که نسخه های آنلاین آن نیز در ایران(ای سنج) و جهان(دپرس.اوزانا) منتشر شده است.

 • ساده ترین و به صرفه ترین روش برای انجام خریدهای خواروبار کلی و جزئی

  ساده ترین و به صرفه ترین روش برای انجام خریدهای خواروبار کلی و جزئی

  اگر از ترافیک‌های سرسام‌آور در سطح شهر خسته شده‌اید یا از  ایستادن در صف‌های طولانی خرید در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز خرید فراری هستید، بهترین روش خرید به صورت اینترنتی از سوپرمارکت‌های اینترنتی است.

 • چرا باید بلیط هواپیما را آنلاین خریداری کنیم؟

  چرا باید بلیط هواپیما را آنلاین خریداری کنیم؟

  این روزها کارمان آسان شده است و به راحتی با کمک اینترنت نیازهای خود را بر طرف نماییم. شاید نیازی نباشد که بگویم خرید آنلاین، دریافت خدمات متعدد، دیدن فیلم و... همه و همه با کمک اینترنت انجام می شود و سبب می شود من و شما در منزل نشسته و نیازهای خود را برطرف نماییم.

 • راهنمای سفر به مشهد

  راهنمای سفر به مشهد

  مشهد در خراسان رضوی یکی از کلان شهرهای ایران است که به برکت وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) به عنوان شهری زیارتی و گردشگری در تمام طول سال پر از زائران و گردشگران ایرانی و خارجی است.

 • بهترین روش های غلبه بر ترس از هواپیما!

  آیا تاکنون با هواپیما سفر کرده اید و لذت سفر با هواپیما را چشیده اید؟ اصلا می دانید سفر با هواپیما چه شرایطی دارد و چه هیجانی در انتظارتان است؟

 • چرا برای مسلح کردن بتن به میلگرد حرارتی نیاز داریم؟

  مقاطع فلزی گوناگونی در ساخت پروژه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که هر یک کاربرد ویژه‌ای دارند. یکی از این مصنوعات فلزی پرکاربرد، میلگرد است؛ زیرا استفاده از آن سبب افزایش استحکام سازه‌های فولادی می‌گردد.  به همین دلیل از جایگاه خاصی در بین دیگر مقاطع مورد استفاده در ساختمان‌ها برخوردار هستند.

 • انواع کاناپه تخت خواب شو

  انواع کاناپه تخت خواب شو

  خوشبختانه در زندگی مدرن امروز برای هر چیزی راهکاری است؛ اگر شخصی در حال حاضر اقدام به رهن و اجاره آپارتمانی کوچک کرده است و در اتاقش فضای کافی برای قرار دادن یک میز کار کوچک و یک تخت خواب ندارد در ادامه این مقاله اطلاعاتی در مورد انواع کاناپه تخت خواب شو بیان شده است.

 • جوش سر به سر میلگرد (فورجینگ) چگونه انجام می‌شود؟ 

  جوش سر به سر میلگرد (فورجینگ) چگونه انجام می‌شود؟ 

  بدون شک در انواع سازه‌ها، مقاومت و بالا بودن قابلیت اطمینان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در سازه‌های فولادی، به خصوص در صنعت ساختمان، به دلیل وجود انواع بارها و فشارهای مکانیکی از جمله کشش، پیچش و خمش، اهمیت کیفیت اتصالات دو چندان می‌شود همین موضوع باعث می‌شود روش‌های مختلفی برای حل این نگرانی ایجاد شوند.