پیشرفت عملیات اجرایی تراز منهای ۲ زیرگذر چهارراه گلوبندک که وظیفه برقراری ارتباط خیابان‌های ۱۵ خرداد شرقی و غربی را بر عهده دارد، به مرز ۷۰ درصد رسید.

زیرگذر گلوبندک

به گزارش همشهری آنلاین، عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اعلام این خبرافزود: تلاش دست‌اندرکاران اجرایی پروژه احداث زیرگذر گلوبندک روی تکمیل تراز منهای ۲ این زیرگذر عابر پیاده متمرکز شده است و همزمان کار تکمیل شفت آسانسورهای ۱۶ نفره جبهه شرقی، سرویس‌های بهداشتی و آسانسور دسترسی از طبقه منفی یک به سکوی مسافرگیری مترو که با هدف تسهیل رفت و آمد معلولان و افراد کم توان جسمی پیش بینی شده است، ادامه دارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ابراز امیدواری کرد که اقدامات باقی مانده پروژه احداث زیرگذر گلوبندک تا دهه فجر امسال به اتمام برسد اما در عین حال تحقق این هدف اجرایی را منوط به تامین منابع مورد نیاز مالی دانست.

بر اساس گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، با بهره برداری زیرگذر چهارراه گلوبندک، ضلع غربی خیابان ۱۵ خرداد از زیر خیابان خیام به ضلع شرقی آن متصل شده و در نتیجه مشکل تداخل تردد پیاده و سواره در خیابان خیام و چهارراه گلوبندک برطرف خواهد شد و تسهیل امکان دسترسی به ایستگاه مترو در ضلع شرقی و غربی بازار به عنوان دیگر نتایج بهره برداری از این پروژه، قبلا محقق شده است.

کد خبر 634180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار