امروز قیمت هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۱ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۶۷ هزار تومان افزایش یافت.

سکه

به گزارش همشهری ‌آنلاین، امروز شنبه (۲۴ مهر ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی)به ۱۱ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۶۷ هزار تومان افزایش یافت.

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۹۸ هزار تومان معامله شد که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته قیمت آن ۳ هزار تومان ارزان تر شد.

نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۵ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۲۰ هزار تومان کاهش یافت.

ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و  ۴۹۲ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۸ هزار تومان کمتر شد.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و ۱۹۷ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۵هزار تومان ارزان تر شد.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و  ۱۴۰هزار  رسید که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته یک هزار و ۴۰۰ تومان کاهش یافت.

امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۷۶۷ دلار اعلام شد.

کد خبر 632351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار