امروز قیمت هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۱ میلیون و ۸۸۶ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به روز کاری گذشته ۱۵۷ هزار تومان افزایش یافت.

سکه

به گزارش همشهری ‌آنلاین، امروز سه‌شنبه ( ۶ مهر ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۳ قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به  ۱۱ میلیون و ۸۸۶ هزار تومان رسید که نسبت به روز کاری گذشته ۱۵۷هزار تومان گران تر شد.

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز کاری گذشته قیمت آن ۱۰۳ هزار تومان گران تر شده است.

نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۶ میلیون تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز کاری گذشته ۵۰ هزار تومان گران تر شده است.

ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و  ۵۵۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روزکاری  گذشته ۶۴ هزار تومان بیشتر شد.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و  ۱۹۱ هزار تومان رسید که قیمت آن نسبت به روز کاری گذشته ۹ هزار تومان ارزان تر شده است.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و  ۱۴۹ هزار  و ۵۰۰ تومان رسید که نسبت به روز کاری گذشته ۳ هزار و ۷۰۰ تومان افزایش یافت.

امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۷۳۹ دلار اعلام شد.

کد خبر 629300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار