معاون اجرایی سازمان بورس گفت: همان‌طور که سال ۱۴۰۰ صورت‌های مالی سازمان بورس را منتشر کردیم، سال ۱۴۰۱ هم صورت مالی شرکت‌های تابع منتشر خواهد شد.

بورس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی بهشتی سرشت در خصوص رونمایی سایت برگزاری آزمون حرفه‌ای اظهار کرد: در گذشته تمرکز اصلی شرکت اطلاع رسانی در حوزه اطلاع رسانی بود. نگاه سازمان در حوزه توسعه، تخصص محور است. از این جهت موضوع اطلاع رسانی به بخش روابط عمومی محول شد و از نظر ساختار تحولات عظیمی ایجاد شد.

وی  بیان کرد: در حوزه توسعه مدیریت و آموزش، در آموزش توقع داریم که تسهیل گر این حوزه باشند. از آموزش‌های بدو اول انتظار داریم، شبکه کارگزاری متولی کد اولی‌ها باشد، البته متولی دوره‌های آموزش، دانشگاه‌ها هستند. در حوزه توسعه مدیریت هم توقع داریم که شرکت توسعه مدیریت و آموزش، علاوه بر اینکه نهادهای مالی در رقابت با هم هستند، اما تجاربی را می توانند به اشتراک بگذارند که سازمان بورس نیز نفع ببرد و مجری و متولی تورهای متولی باشد.

بهشتی افزود: ما سیاست بهره وری را پیگیری می‌کنیم و می‌خواهیم رابطه سازمان با نهادهای مختلف همراه با بهره وری باشد و در مجموع سازمان بورس و اوراق بهادار باید شفاف باشد.

معاون اجرایی سازمان بورس در خصوص انتشار صورت‌های مالی گفت: همان طور که در سال ۱۴۰۰ صورت‌های مالی سازمان بورس را منتشر کردیم، در سال ۱۴۰۱ هم صورت مالی شرکت‌های تابع منتشر خواهد شد تا این شفافیت سبب افزایش بهره وری شود.

کد خبر 629280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار