ناصر ممدوح، از دوبلورهای باسابقه ایران ضمن ابراز تاسف برای درگذشت سیامک اطلسی به ایسنا می‌گوید: واقعا از خبر درگذشت سیامک اطلسی متاثر شدم. به جامعه هنری و دختر گرامی‌اش سحر که از همکاران خوبمان هستند، تسلیت می‌گویم.

سیامک اطلسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، ممدوح خاطرنشان می‌کند: واقعا متعجبم، مرحوم اطلسی هر دو دُز واکسن را تزریق کرده بود ولی روز گذشته ناگهان شنیدیم بر اثر کرونا درگذشت. گویا ایشان متاسفانه به مدت دو هفته به دلیل درگیری با کرونا در بیمارستان بستری بودند. من خیلی وقت بود مرحوم اطلسی را ندیده بودم، راستش کرونا همه چیز را خراب کرده است و ما برای کارمان اصلا همدیگر را نمی بینیم و جدا، جدا سر کار حاضر می شویم.

دوبلور باسابقه کشورمان همچنین در توصیف شخصیت مرحوم سیامک اطلسی، یادآور می شود: ایشان واقعا انسان شریف، متین و مهربانی بودند. آقای اطلسی از دوبلورهای موفق کشورمان بودند. امیدوارم واقعا دیگر شاهد چنین اتفافات تلخی نباشیم و هرچه زودتر این ویروس ریشه کن شود.

سیامک اطلسی، هنرمند پیشکسوت کشورمان چهارم مهر ماه بر اثر ابتلاء به کرونا در سن ۸۵ سالگی درگذشت. پیکر مرحوم اطلسی سه شنبه، ششم مهر ماه در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می شود.

کد خبر 629156

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار