یک فوریت لایحه شهردار تهران درخصوص «تایید حساب تمرکز وجوه درآمدی - سازمان بوستان‎ها و فضای سبز شهرداری - سازمان زیباسازی شهر تهران - سازمان پایانه‎ ها و پارک‎ سوارها - سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران - سازمان حمل و نقل و ترافیک - شرکت برج میلاد» مورد بررسی اعضا قرار گرفت و به تصویب رسید.

شورای شهر

به گزارش همشهری آنلاین،یک فوریت لایحه شهردار تهران درخصوص «تایید حساب تمرکز وجوه درآمدی - سازمان بوستان‎ها و فضای سبز شهرداری - سازمان زیباسازی شهر تهران - سازمان پایانه‎ ها و پارک‎ سوارها - سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران - سازمان حمل و نقل و ترافیک - شرکت برج میلاد» در جلسه امروز شورا مورد بررسی قرار گرفت .

 وحید عرب، مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران در این خصوص گفت: براساس تبصره 12 ذیل ماده 80، کلیه درآمدهای شهرداری باید به حساب‌هایی واریز شوند که به تایید شورای شهر رسیده باشند، در بودجه سال 1400، یک سری درآمدهای اختصاصی تعریف شده بودند و هشت حساب برای این موارد از جمله عوارض گسترش فضای سبز و عوارض کسر پارکینگ و... ذکر شده است. لذا لایحه را با جدول پیوست معرفی کردیم.

در ادامه سید حسن رسولی در این باره گفت: مصوبه ما در بودجه سال جاری تصریح می‎کند که این درآمدها از درآمدهای اختصاصی هستند و در خزانه متمرکز شهرداری در همین حساب‎ها واریز شده و حسب مصوبه شورا در موارد تعیین شده به هزینه گرفته می‎شود. اما ابهام چیست؟

عرب اما در پاسخ گفت: در اینجا صرفا درخواست تایید حساب‎ها را داریم.

در پایان یک فوریت لایحه بدون مخالف و موافق به رای گذاشته شد و با ۱۴ رای موافق به تصویب رسید.

کد خبر 609475

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار