نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در عین پایبندی به تفکیک قوا و عمل به وظایف ذاتی نظارتی خود، همراه و همکار دولت منتخب خواهد بود و از هیچ کوششی برای حل مشکلات مردم دریغ نخواهد کرد. مردم با وجود مشکلات، مناعت طبع و بزرگواری خود را با حضور در پای صندوق‌ها نشان دادند و اکنون وقت آن است که دولتمردان در تمام قوا نوکری خود را نشان دهند. 

نیکزاد

 به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایلنا، علی نیکزاد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت: انتخابات یکی از نمودهای جمهوریت در نظام‌های مردم سالاری دینی است و پیام این دوره از انتخابات یک «نه» بزرگ به تلاش‌های واهی شبکه‌های سعودی و صهیونیستی از یک سو و توهمات برخی بی‌بصیرت‌های متوهم داخلی از سوی دیگر بود که تلاش کردند انتخابات را تحریم کنند. 

وی ادامه داد: ملت ایران با بصیرت خود علیرغم مشکلات معیشتی، همه گیری بیماری کرونا و تبلیغات صدها میلیاردی رسانه‌ها با فراخوان رهبری به صحنه آمدند تا بگویند گرچه از مسئولان و وضعیت فعلی دلخور هستند اما به انقلاب اسلامی پایبند و به حل مشکلات امیدوارند. این پیروزی را به رهبر عزیزتر از جانمان که پاسدار جمهوریت نظام اسلامی است و همواره، همراه و در کنار مردم هستند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. 

وی افزود: مجلس در عین پایبندی به تفکیک قوا و عمل به وظایف ذاتی نظارتی خود، همراه و همکار دولت منتخب خواهد بود و از هیچ کوششی برای حل مشکلات مردم دریغ نخواهد کرد. مردم با وجود مشکلات، مناعت طبع و بزرگواری خود را با حضور در پای صندوق‌ها نشان دادند و اکنون وقت آن است که دولتمردان در تمام قوا نوکری خود را نشان دهند. 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هر کس برای خود شأنی بالاتر از نوکری مردم قائل است، جایی در مجلس انقلابی، دولت مردمی و قوه قضائیه مقتدر نخواهد داشت. مردم آمدند تا ما برای رفع مشکلات آن‌ها بدویم، در غیر این صورت در حق شهدا جفا کرده ایم. حضور مردم در انتخابات تبلور بازگشت قدرت به مردم بود؛ برای منتخب مردم آرزوی توفیق داریم و امیدواریم دولت سیزدهم بتواند تا پایان، مردمی و انقلابی بماند. 

وی افزود: مواضع صریح و انقلابی رئیس جمهور منتخب در نشست خبری، پیرامون احقاق حقوق ملت ایران جای تقدیر دارد. آنچه گفته شد منطبق با قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران است. دولت آمریکا باید این پنبه را از گوش خود بیرون کند و بفهمد که قرار نیست تحت هیچ شرایطی بدون تأمین منافع ملی ما و قبل از رفع تمام تحریم‌ها و استارت صحت قول‌هایشان از طریق راستی آزمایی تعهدی امضاء شود. امیدوارم طرف‌های غربی پیام انتخابات ایران و مقاومت قهرمانانه ملت ایران در برابر تحریم‌ها را درست دریافت کنند و از هر فرصتی که نظام اسلامی برای آن‌ها فراهم کرده است، استفاده نمایند.

کد خبر 609353

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار