رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بعد از شنیدن گزارش شهردار تهران گفت: از دکتر پیروز حناچی تشکر می‌کنیم. امروز نفس راحتی کشیدیم که زحمات و پیگیری‌ها به ثمر نشسته و زمان خوبی هم این گزارش مطرح شد تا مردم تهران عملکرد افرادی را که انتخاب کرده‌اند ارزیابی کنند.

الویری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل ازمعاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، مرتضی الویری در دویست و نود و نهمین جلسه شورا و پس از شنیدن گزارش تحویل و تحول توسط پیروز حناچی،شهردارتهران افزود: بهتر است در این گزارش علاوه بر ذکر اعداد و ارقام مقایسه ۴ ساله هم قرار داده شود. به عنوان مثال وقتی گفته می شود در این دوره ۱۰۵ کیلومتر فیبر نوری نصب شده در مقایسه آورده شود که در مدت مشابه قبل چقدر فیبر نوری نصب شده است.  یا وقتی گفته می شود خطوط دوچرخه سواری از ۰.۳ درصد به ۰.۹ درصد رسیده یعنی سه برابر شده برای مخاطب قابل توجه خواهد بود که در ۴ سال گذشته چه اقداماتی صورت گرفته است.

شهردار اسبق تهران تاکید کرد: در زمینه نیروی انسانی ما افتخار می کنیم حدود ۹ هزار نفر نیروی انسانی کاهش پیدا کرده و این برای  اولین بار است که سیر صعودی جذب نیرو در شهرداری  تبدیل به سیر نزولی میشود. این در حالی است که در مدیریت سابق در همان دو سال آخر ۱۳ هزار نفر اضافه شدند.لذا این موارد باید مستند سازی شود و به روشن بیان شود.

الویری گفت: بهتر است پیش نویس این گزارش به آقای قالیباف و چمران به عنوان شهردار و رییس شورای سابق ارسال شود تا آنان نیز گزارش را ببینند و اگر جایی احساس می کنند غلو شده بازگو کنند. اینگونه نباشد که گزارش نهایی ارایه شود و بعد بیایند و بگویند ما اطلاعی از این گزارش نداشتیم و جایی از آن ایراد دارد. من امیدوارم گزارش متقن و قابل اعتمادی به مردم ارائه کنیم.

کد خبر 604928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار